CDMA: postřehy prvních uživatelů (přehled bleskovek)

Ideální telefon pro děti - Eurotel omezuje disponování s CDMA modemy - Tarify, minisukně, grafitti a líbající se hroši - Motorola MPx100 nebude. Stihli jste všechno? Pokud ne, je tu pro vás přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
CDMA: postřehy prvních uživatelů (přehled bleskovek)
CDMA: postřehy prvních uživatelů
Včera jsme vydali článek se základními informacemi o CDMA a dnes vyšel na MobilManii článek s podrobnější analýzou nově spuštěné služby. Ke včerejšímu článku se v diskusi objevila řada postřehů od prvních uživatelů CDMA. Výběr těch nejzajímavějších vám přinášíme v této bleskovce.

Ideální telefon pro děti starostlivých rodičů
Jihokorejská společnost SK Telcom začala prodávat speciální mobilní telefon určený pro děti starostlivých rodičů. Stěžejní funkcí nového mobilu je zabudovaný modul globálního satelitního navigačního systému GPS.

Eurotel omezuje disponování s modemy pro CDMA
Podle vyjádření infolinky operátora a pracovníků značkové prodejny není možné - údajně technicky - nahrát do modemu pro CDMA jiné telefonní číslo než původní. To tedy znamená, že zákazníci, kteří si modem zakoupí za plnou cenu jsou nuceni využívat služeb, jestliže se nechystají vysokou investici odepsat.

Jaké jsou nejoblíbenější vyzváněcí melodie?
Jako první na světě začal britský hudební magazín Music Weekly sestavovat hitparádu nejoblíbenějších vyzváněcích melodií na mobilní telefony. Jistě se na tomto nápadu podílel i fakt, že v Evropě se v současnosti prodávají vyzváněcí tóny na mobily mnohem lépe než samotné singly interpretů.

Tarify, minisukně, grafitti a líbající se hroši
Minulý týden vyšlo první číslo časopisu pro Oskarovy zákazníky s názvem Čilichili. Časopis je červený (jak jinak) a najdete v něm informace o Oskarových službách, o nových tarifech, přehled Oskarových telefonů a také spoustu neužitečných, ale zato zábavných článků a fotek.

Podívejte se na mobil s Linuxem
U nás téměř neznámý výrobce mobilních telefonů E28 se sídlem v Šanghaji má ve své nabídce chytré telefony s operačním systémem Linux. Vlajkovou lodí je véčkový model s označením e2800, který si můžete prohlédnout na následujícíh obrázcích.

Mobilek pro děti
Tři společnosti se spojily a vytvořily společně jeden mobil. Byly to firmy DDI, Kyocera a Toyota a jejich počin s označením AP-K303T je určen zejména dětem. Má totiž kromě jiného také bezpečnostní funkce, jako např. okamžité volání na nejbližší policejní stanici stiskem tlačítka.

Motorola MPx100 definitivně nebude
Motorola oficiálně oznámila, že zamýšlená novinka s označením MPx100 se vyrábět nebude. Důvodem je údajně vyšší zájem o mobilní telefony véčkové konstrukce mezi cílovou skupinou uživatelů modelů řady MPx. Model klasické konstrukce MPx100 musel proto ustoupit požadavkům trhu.

Za fotku z dovolené megapixelový fotomobil
Až do konce srpna můžete soutěžit se svými fotkami z dovolené. Ve hře jsou tři mobilní telefony Siemens - megapixelový Siemens S65, Siemens CX65 a Siemens C65. Posílat můžete obrázky vytvořené mobilním telefonem, jejich rozlišení musí být nejméně 220 × 240 bodů, nejvíce pak 640 × 480 bodů.

A je to tu, soap opera i na mobilu
Britská nezávislá mediální společnost Endemol (mj. Big Brother) se rozhodla uvést novou soap operu, která bude určena pro displeje mobilních telefonů. Ponese název "FanTESStic" a hlavním hrdinou je DJ na Ibize, který bude znovu nalézat svou ztracenou identitu.

Váš názor Další článek: Vyhrajte Internet Expres od Českého Telecomu na rok zdarma

Témata článku: Ostatní, CDMA, Siemens C65, Siemens CX65, Siemens S65, První uživatel, Přehled, Blesk


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39