CeBIT: Siemens představil nové mobily

Tahákem letošního CeBITu u stánku Siemens je nový model M50. Proč je nazýván zábavným mobilem a spoustu dalších informací se dozvíte v článku. Aktualizováno 13. března.
CeBIT: Siemens představil nové mobily

M50 – zábava na prvním místě

Mezi novinkami u Stánku Siemens hledejme model M50. Je to mobilní telefon s podporou  GPRS a Java aplikací. Jedna z nejužitečnějších aplikací se jmenuje Wireless Java a jedná se o obdobu všem známého komunikačního programu ICQ.

Aby byl telefon zábavný potřebuje mít zábavné i hry. Jedna taková nese název Flowboarding a je situovaná do světa sportu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Hmotnost telefonu činí slušných 97 gramů a s použitou baterii vydrží v pohotovostním stavu až 260 hodin.

Barevné kombinace, ve kterých se vyskytne na pultech obchodů, budou Chromium Oranže s jantarově žlutým displejem a Chromium Blue v barvě modré.

Klepněte pro větší obrázek

Cena přístroje se bude pohybovat mezi cenou modelu C45 a ME45. A vypravit se pro něj do obchodu můžeme již v červnu tohoto roku.

Klepněte pro větší obrázek

Inovace nese jméno S45i

Jedná se o totožný model jako S45, jen dostal do vínku pár aplikací navíc. Například klienta elektronické pošty, rychlejší synchronizaci a novou hru RaceAce. Na pulty obchodů příjde ve dvou barevných provedeních: stříbrné a v barvě šampaňského. Model bude k dostání již v květnu.

S uvedením nového modelu byla uvolněna bezplatná aktualizace softwaru používaného v modelech S45 a ME45. Ta má zajistit rychlejší datové přenosy díky GPRS třídy 8 až o plných 33 procent a přibyla i spousta zábavných funkcí v čele s EMS a interaktivní hrou KungFu. Hra umožňuje vyzvat kohokoli na světe k turnaji na život a na smrt.

Poznámka: Jak se zdá, naše informace o modelu M45 se nepotvrdily. To ovšem neznamená, že by se ještě v budoucnu nemohl někdy objevit.

Diskuze (16) Další článek: CeBIT: Nokia představuje šest nových modelů

Témata článku: Siemens, CeBIT, Mobil

Určitě si přečtěte