CeBIT: vše o nových mobilech!

Jako každý rok navštívila naše redakce největší evropský veletrh komunikačních technologií CeBIT, odkud jsme vám po celý minulý týden přinášeli aktuální zpravodajství o veletržním dění. Skutečně jste nic nezmeškali?
CeBIT: vše o nových mobilech!

Klepněte pro větší obrázekVelké přípravy na letošní CeBITové šílenství začalo již v pondělí jedenáctého března, když jsme již všichni balili svá zavazadla a připravovali jsme se na odjezd do dálných krajů. Stejně jako minulý rok jsme i letos připravili živé zpravodajství. V pondělí jsme také získali informace o nově chystaných Nokiích 9210i, 6310i, 3410 a 3510; o které jsme se ihned podělili s okolním světem.

Jako první představil nové mobilní telefony Siemens - zajímavý byl nejen nejnovější model M50, ale také reproduktor mobilu integrovaný přímo do displeje nebo maličké náramkové hodinky s mobilem. A světe div se, ono to všechno velmi dobře funguje.

Hodinu poté oficiálně představila nové mobilní přístroje také finská společnost Nokia. Pozadu nezůstal ani Alcatel, který světu ukázal svůj první mobil s podporou technologie GPRS. Nový mobil měla také Toshiba - ten však podporuje nejen rychlá GPRS data, ale také i-mode.

Mobilní telefony Sagem nemají v našich krajích příliš dobré jméno, avšak zbrusu nový Sagem MY-XP je vskutku povedený kousek - nejen že obsahuje krásný barevný displej, ale v jeho útrobách se skrývají všemožné funkce zábavného mobilu. Prudce hratelné jsou také nové Nokie 3510 a 3410 - nudit se s nimi opravdu nebudete.

Nejmenší telefon na světe představoval na CeBITu Sewon SG 2200. Mobil je skutečným kolibříkem a přitom mu nechybí žádná z důležitých či užitečných funkcí. Barevná dvojice - Panasonic GD 67 a GD 87 - se na výstavě také neztratila a nevšimnout si jejich barevných displejů bylo opravdu nepředstavitelné.

Po dobu celého CeBITu jsme usilovně fotografovali vše možné a tak vás udržovali stále v obraze. Mohli jste tak vědět nejen jaká je na výstavišti atmosféra, ale ve spoustě případů jste mohli vidět spoustu zajímavých produktů jako jedni z prvních. Pokud tedy máte strach, že jste o něco přišli, prohlédněte si všechny fotografie pěkně pohromadě.

Váš názor Další článek: Exkluzivně: fotografie z CeBITu pěkně pohromadě

Témata článku: Mobil, Nový mobil, CeBIT

Určitě si přečtěte