CeBITmánia 2002: i letos připravujeme živé zpravodajství přímo z výstaviště

Stejně jako loni i letos pro vás chystáme živé zpravodajství z veletrhu CeBIT, který začne pozítří v německém Hannoveru. Jde o největší evropský veletrh zaměřený na počítače, mobily, komunikaci a další témata. Pokud chcete informováni, co nového se letos stane v mobilním světě, sledujte MobilManii.
CeBITmánia 2002: i letos připravujeme živé zpravodajství přímo z výstaviště

CeBIT je svátek všech mobilem pozitivních

Ve středu 13. března 2002 začíná na výstavišti v německém Hannoveru největší evropský veletrh o počítačích, mobilech a všech věcech okolo. Na ploše přesahující 400 000 metrů čtverečních přivítá návštěvníky necelých osm tisíc vystavovatelů z šedesáti zemí celého světa; domácích vystavovatelů bude pět tisíc, zbytek jsou firmy ze zahraničí. CeBIT je letos svým rozsahem zhruba stejný jako loni, dokonce se dá říci, že i menší; loni zde totiž své produkty prezentovalo o několik desítek firem více.

CeBITové šílenství můžete i letos sledovat na internetové adrese www.cebit.de, kde po celou dobu trvání výstavy budou zveřejňovány nejnovější informace – bohužel však nebudou v naší mateřštině a v množství informací patrně nebude mobilní komunikace nijak oddělena. Pokud chcete být informování v češtině a zajímají vás mobily, zůstaňte věrni MobilManii. Na CeBITu nebudeme chybět a najdete u nás vždy čerstvé zprávy.

Na co se můžete těšit

Naše zpravodajství bude podobné jako loni, tedy maximálně živé a aktuální. Jak budeme obcházet jednotlivé stánky výrobců, zkoušet nové výrobky a služby, navštěvovat tiskové konference, budeme okamžitě aktualizovat články, které se ve středu a ve čtvrtek objeví na MobilManii. Ihned se tak dočtete o tom, co na výstavišti uvidíme, uslyšíme a co si na vlastní kůži osaháme. Protože letos jedeme lépe technicky vybaveni, naše zpravodajství bude zajímavější.

Aktuální zprávy budeme v článcích přidávat nahoru, každou s datem a hodinou. Červeně budou odlišeny „vážné“ zprávy, modře naše mírně bulvární komentáře (jaké je počasí, jaké jsou hostesky nebo co v Německu právě letí), zelenou pak zprávy, které nelze zařadit ani do jedné z předchozích skupin. Večer zpravodajství doplníme o další informace a fotografie, které pořídíme během dne. Náš kolega Marek Turoň, který zůstává v redakci, pak bude články doplňovat dalšími informacemi, které na CeBITu nezjistíme - například oficiálními obrázky nových produktů.

Redakce loni na CeBITu

Pokud vás zajímá, co jsme na CeBITu dělali loni, podívejte se na naše zpravodajství, které se neslo ve stejně živém duchu.

Letošní zpravodajství vám budeme moci přinést díky spolupráci se společnostmi Agora Plus a Olympus C&S, které nám zapůjčily potřebné vybavení.

Diskuze (11) Další článek: Kdy se dočkáme skutečně zajímavých mobilů z dílny Sony Ericsson?

Témata článku: Ostatní, Výstaviště, CeBIT, Evropský veletrh, Zpravodajství, Let


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11