Ceny mobilů na červen (přehled článků)

Přehled cen mobilů v červnu - Recenze Nokia N-Gage QD - Recenze Sharp TM100 - Fotili jsme s megapixelovou Nokií 7610 - zkušenosti s Nokií 6230 - EuroTel spustil EDGE. Nezmeškali jste něco? Nabízíme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Ceny mobilů na červen (přehled článků)
Ceny mobilů na červen: Eurotel, Oskar a T-Mobile
Ceny mobilů, které v červnu platí u Eurotelu, Oskara a T-Mobilu, jsme zpracovali do přehledných tabulek. Podívejte se, co zlevnilo, zdražilo a jaké se objeví nové mobilní telefony.

Recenze Nokia N-Gage QD: druhé podání
Nová verze herní konzole N-Gage QD je menší, hezčí a má lepší ovládání. Telefonuje se s ní jako s běžným mobilem a paměťové karty se dají vyměňovat za chodu. Přečtěte si rozsáhlou recenzi a srovnání s první N-Gage.

Recenze Sharp TM100: třpytivá cihlička
Nový mobil Sharp TM100 jste nejspíš zaregistrovali v televizní reklamě T-Mobilu na fotbalové Euro 2004. Má naprosto špičkový displej, vysouvací konstrukci a zvládá řadu multimediálních funkcí.

Nokia 6230: zkušenosti z lidu
(SK) Tato recenze bude trochu odlišná. Psal ji totiž obyčejný uživatel, který si Nokii 6230 sám koupil. Vyhne se popisování funkcí a parametrů, místo toho se soustředí na vlastní postřehy a názory.

Fotili jsme s megapixelovou Nokií 7610
Včera jsme měli možnost prakticky vyzkoušet možnosti megapixelového fotoaparátu v Nokii 7610. Pořídili jsme s ní desítky fotografií a několik videonahrávek. Přečtěte si také naše první uživatelské zkušenosti

Nokia představila nový telefon 3220
Nokia dnes uvedla nový mobilní telefon. Je to další přístroj z kategorie Series 40, navazuje na model 3200 a stejně jako on nabízí výměnné „papírové“ kryty. Hlavní nová funkce: světelné efekty.

Nokia 6230: test datových funkcí
V recenzích mobilního telefonu Nokia 6230 jsme vynechali datové funkce, jako je e-mail, wap a připojení k internetu prostřednictvím mobilu. Zkušenosti s těmito funkcemi proto doplňujeme v tomto samostatném článku.

EuroTel spustil EDGE – a co my?
Slovenský EuroTel spustil rychlé datové přenosy pomocí technologie EDGE. Tento krok by mohl být ale poměrně zásadní i pro vývoj u nás, neboť EuroTel patří do skupiny T-Mobile. Jak tedy vypadá EDGE u našich bývalých spoluobčanů?

Recenze Siemens CF62: hypnotizující véčko (SiemensMania)
Siemens CF62 byl představen v únoru letošního roku a oficiálně prezentován na březnovém Cebitu spolu s ostatními novinkami. Po přístrojích CL50 a CL55 je to třetí véčkový telefon, který Siemens připravil na trh a rozhodně je z celé trojice nejpřitažlivější.

Programy, které by na vašem Palmu neměly chybět
Vybrali jsme programy, které by žádný majitel kapesního počítače třídy Palm neměl přehlédnout. Patří mezi nejlépe hodnocené a také nejoblíbenější. U každého najdete krátký popis, odkaz a případně i cenu.

Váš názor Další článek: Samsung SGH-D410 a e-mailový prohlížeč (recenze)

Témata článku: Ostatní, Nokia 6230, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Sharp TM100, Siemens CF62, Přehled, Mobil, Červen


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11