Ceny mobilů na červen (přehled článků)

Přehled cen mobilů v červnu - Recenze Nokia N-Gage QD - Recenze Sharp TM100 - Fotili jsme s megapixelovou Nokií 7610 - zkušenosti s Nokií 6230 - EuroTel spustil EDGE. Nezmeškali jste něco? Nabízíme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Ceny mobilů na červen (přehled článků)
Ceny mobilů na červen: Eurotel, Oskar a T-Mobile
Ceny mobilů, které v červnu platí u Eurotelu, Oskara a T-Mobilu, jsme zpracovali do přehledných tabulek. Podívejte se, co zlevnilo, zdražilo a jaké se objeví nové mobilní telefony.

Recenze Nokia N-Gage QD: druhé podání
Nová verze herní konzole N-Gage QD je menší, hezčí a má lepší ovládání. Telefonuje se s ní jako s běžným mobilem a paměťové karty se dají vyměňovat za chodu. Přečtěte si rozsáhlou recenzi a srovnání s první N-Gage.

Recenze Sharp TM100: třpytivá cihlička
Nový mobil Sharp TM100 jste nejspíš zaregistrovali v televizní reklamě T-Mobilu na fotbalové Euro 2004. Má naprosto špičkový displej, vysouvací konstrukci a zvládá řadu multimediálních funkcí.

Nokia 6230: zkušenosti z lidu
(SK) Tato recenze bude trochu odlišná. Psal ji totiž obyčejný uživatel, který si Nokii 6230 sám koupil. Vyhne se popisování funkcí a parametrů, místo toho se soustředí na vlastní postřehy a názory.

Fotili jsme s megapixelovou Nokií 7610
Včera jsme měli možnost prakticky vyzkoušet možnosti megapixelového fotoaparátu v Nokii 7610. Pořídili jsme s ní desítky fotografií a několik videonahrávek. Přečtěte si také naše první uživatelské zkušenosti

Nokia představila nový telefon 3220
Nokia dnes uvedla nový mobilní telefon. Je to další přístroj z kategorie Series 40, navazuje na model 3200 a stejně jako on nabízí výměnné „papírové“ kryty. Hlavní nová funkce: světelné efekty.

Nokia 6230: test datových funkcí
V recenzích mobilního telefonu Nokia 6230 jsme vynechali datové funkce, jako je e-mail, wap a připojení k internetu prostřednictvím mobilu. Zkušenosti s těmito funkcemi proto doplňujeme v tomto samostatném článku.

EuroTel spustil EDGE – a co my?
Slovenský EuroTel spustil rychlé datové přenosy pomocí technologie EDGE. Tento krok by mohl být ale poměrně zásadní i pro vývoj u nás, neboť EuroTel patří do skupiny T-Mobile. Jak tedy vypadá EDGE u našich bývalých spoluobčanů?

Recenze Siemens CF62: hypnotizující véčko (SiemensMania)
Siemens CF62 byl představen v únoru letošního roku a oficiálně prezentován na březnovém Cebitu spolu s ostatními novinkami. Po přístrojích CL50 a CL55 je to třetí véčkový telefon, který Siemens připravil na trh a rozhodně je z celé trojice nejpřitažlivější.

Programy, které by na vašem Palmu neměly chybět
Vybrali jsme programy, které by žádný majitel kapesního počítače třídy Palm neměl přehlédnout. Patří mezi nejlépe hodnocené a také nejoblíbenější. U každého najdete krátký popis, odkaz a případně i cenu.

Váš názor Další článek: Samsung SGH-D410 a e-mailový prohlížeč (recenze)

Témata článku: Ostatní, Nokia 6230, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Sharp TM100, Siemens CF62, Přehled, Cihlička, Červen, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 78

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 49

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

** Levnější odvozenina od Huawei Nova 3 má jen málo ústupků ** Zařadila se však do plného rybníka konkurence, včetně té vlastní ** Doufejme, že jí to nesrazí vaz, jedná se o povedený smartphone

Jakub Vrbacký | 31