Čertovský mobil pro ty úplně nejmenší (přehled bleskovek)

Zabiti bleskem při používání mobilu - Srovnávací reklama Telecomu zakázána soudem - Alcatel odstartoval novou reklamní kampaň. Stihli jste všechno? Pokud ne, je tu pro vás přehled nejlepších bleskovek minulého týdne.
Čertovský mobil pro ty úplně nejmenší (přehled bleskovek)
Čertovský mobil pro ty úplně nejmenší
S mobilními telefony speciálně určenými pro děti se roztrhl pytel a není se čemu divit. Pro výrobce je to nová zákaznická skupina a rodiče pro své žadonící ratolesti budou chtít jistě to nejlepší.

Zabiti bleskem při používání mobilu
Korejské deníky informovaly o dvou případech zasažení člověka bleskem v souvislosti s používáním mobilního telefonu. Prvním z nich je farmář, který v době zásahu pracoval na své farmě ve městečku Changwon v jihovýchodní části Jižní Koreje.

Srovnávací reklama Telecomu zakázána soudem
Městský soud v Praze vydal předběžné rozhodnutí, kterým zakázal Českému Telecomu reklamní kampaň, ve které tato společnost srovnávala ceny za své služby s cenami konkurence, konkrétně se službami společnosti TELE2.

T-Mobile na několik hodin odstavuje některé své služby z důvodu technických úprav
T-Mobile vydal oznámení o plánované odstávce služeb včetně t-zones na internetu i na wapu, která proběhne dnes (v sobotu 7.8.2004) od 20:00 hodin do 12:00 hodin dne následujícího.

Samsung SGH-i530: speciál pro olympiádu
Většina z vás jistě ví, že Samsung je partnerem nadcházejících olympijských her v Aténách. Při této příležitosti uvádí Samsung projekt WOW (Wireless Olympic Works). Projekt WOW má přinést na letošní olympijské hry v Aténách výhody moderních informačních technologií.

Alcatel odstartoval novou reklamní kampaň
Dnes se začaly v řadě českých měst objevovat nové velké billboardy Alcatelu. Jedná se o součást nové kampaně propagující Alcatel One Touch 756, který se v českých obchodech objeví 26. srpna za cenu pod sedm tisíc korun.

Mobil lepší než hrací automat
Na zahraničních webech se objevily fotky speciální externí obrazovky pro hraní mobilních Java her. Nejedná se přitom o žádný přídavný minidisplej – panel podle dostupných snímků velikostí směle konkuruje běžné televizi.

Počet nových zákazníků T-Mobile vzrostl více než o třetinu
Společnost T-Mobile dnes vydala tiskovou zprávu, ve které hovoří mimo jiné o tom, že počet tarifních zákazníků T-Mobile vzrostl během prvního pololetí tohoto roku ovíce než 30% ve srovnání se stejným obdobím roku loňského.

Komunikátor Sidekick II je oficiální
V červnu jsme v této bleskovce upozornili na tenkrát ještě neoficiální nový produkt Sidekick II PV-100 firmy Danger, který má být nástupcem předchozího modelu Sidekick, který nabízí americký T-Mobile.

Nové mobilní služby Eurotelu: všude samý Garfield
Společnost Eurotel představuje novou sérii mobilních služeb, tentokrát na motivy prvního filmového zpracování komiksu s kocourem Garfieldem. Hlavní hrdina filmu se také objeví na speciální edici malé Go sady a na Go kuponech.

Váš názor Další článek: Nokia 3220: hra světel (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Alcatel One Touch 756, Blesk, Mobil, Přehled

Určitě si přečtěte