Červený Siemens S55 ve speciální edici

Konzervativní vzhled Siemensu S55 zpestří nový kabátek k 75. výročí slavného závodu Mille Miglia. Po omezenou dobu bude v prodeji červená varianta oblíbeného telefonu, který můžete vyhrát také v SMS soutěži.
Červený Siemens S55 ve speciální edici

Klepněte pro větší obrázekJedním z nejvybavenějších mobilních telefonů současnosti je bezpochyby model S55 německého výrobce Siemens. Recenzi naleznete zde. Jeho obliba mezi uživateli jej nepřímo předurčila k účinkování v v letošním ročníku závodu Mille Miglia 2003. Automobilový závod jedoucí se v Itálii je známý především svou délkou, která činí tisíc mil. Letos se pojede již po pětasedmdesáté a jelikož jedním ze sponzorů je i Siemens Mobile – je propagace Siemensu S55 pochopitelná. Kromě speciálního vydání červeného modelu S55, jehož design se ponese ruku v ruce s nostalgií samotného závodu, připravil Siemens i několik drobností spojených se závodem Mille Miglia.

Siemens bude registrované uživatele bleskově informovat o průběhu závodu a o všem dění okolo něj. Fanoušci Mille Miglia se mohou těšit na aktuální výsledky přímo z cílové čáry apod. Informace jsou zdarma a zaregistrovat se můžete zde. Další informace o závodě naleznete na WAPu na adrese wap.millemiglia.com.

Připraven je také SMS kvíz, ve kterém můžete vyhrát Siemens S55. Soutěž bude provozovat italský operátor TIM, ale zúčastnit se mohou i fanoušci mimo Itálii. Soutěž bude probíhat pouze během závodu, tedy od 22. - 25. května.

Diskuse: jak se vám líbí speciální edice Siemensu S55? Sluší mu červený kabátek?

Diskuze (11) Další článek: Hrozí nám horentní sumy za internet přes GPRS?

Témata článku: Siemens, Siemens S55, Italský operátor, Červen, Červený kabát

Určitě si přečtěte