Česko už má šest milionů mobilních telefonistů

Je konec třetího čtvrtletí a to je doba rekapitulovat úspěchy či neúspěchy. Zatímco Paegas čeká na svého 2,5miliontého zákazníka, kterému předá zajímavý dárek, Eurotel se blíží ke třem milionům.
Česko už má šest milionů mobilních telefonistů

Včera Paegas zveřejnil stručnou tiskovou zprávu, podle níž očekává v nejbližších dnech 2,5miliontého zákazníka. Pro něho si připravil zajímavý dárek: „mobilní telefon dle vlastního výběru, aktivaci karty SIM zdarma a také kredit pro volání v celkové  hodnotě 2,5 milionu haléřů, tedy 25 tisíc korun.“

Abychom získali relevantní údaje o konkurenci, kontaktovali jsme oba další operátory. Eurotel přesné číslo dodal prakticky bez zaváhání - na konci třetího čtvrtletí měl 2 859 158 zákazníků, Oskar nám tuto informaci sdělit nemohl. Přesný údaj se tedy dozvíme až během příštího týdne, proto nyní můžeme o počtu jeho zákazníků jen spekulovat. Podle trendů růstu a podle posledního známého údaje by se nyní mohl pyšnit necelými sedmi sty tisíci zákazníky.

V Česku se tak v současnosti nachází okolo šesti milionů uživatelů mobilních telefonů. Přitom ještě na konci čtvrtletí prvního to bylo něco málo přes pět milionů. Největší dynamiku růstu zaznamenal pravděpodobně Paegas, který by měl získat téměř 250 tisíc nových zákazníků (neznáme bohužel přesně současný počet), Eurotel dvě stě a Oskar podle našich odhadů zhruba 150 tisíc.

Jsme jen zvědavi, jak dopadnou Vánoce. Který operátor si podle vás připíše na svoje konto nejvíce bodů?

 

Diskuze (30) Další článek: Síť třetí generace běží a mobilů přibývá

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Telefon, Mobilní telefon, Mil, Česko, Mobil, Zajímavý dárek

Určitě si přečtěte