Český Fixed staví na úspěšném konceptu chytrých peněženek. Vyberte si na Hithitu, získáte je levněji

Nedávno jsme vám představili Fixed Wallet – peněženku, která je unikátní chytrými funkcemi, ryze českým původem a ručně šitou pravou kůží. Právě na tomto konceptu značka Fixed staví a na crowdsourcingovém portálu Hithit si říká o podporu pro dalších pět variací na stejné téma.

Jednotlivé modely představujeme v galerii, všechny mají kapsičku na Bluetooth lokátor Fixed Smile Motion, díky kterému je možné v mobilní aplikaci sledovat polohu peněženky. Také vás upozorní, když se lokátor od telefonu vzdálí – třeba když odcházíte z restaurace a peněženku zapomene na stole. Když ji hledáte doma, stačí ji pomocí appky (nebo hlasové asistentky Siri) rozpípat a funguje to i obráceně – na lokátoru je tlačítko, po jehož stisku se ozve mezi polštáře zapadlý telefon.

Crowdfundingová kampaň na rodinu chytrých peněženek Fixed poběží ještě týden, každá z verzí je zde hned třikrát: pro nejrychlejší za zvýhodněnou cenu, za hithitovou cenu, která je stále níže než bude běžná tržní cena a třetí balíček obsahuje další dva lokátory, které si můžete pověsit třeba na batoh nebo vložit do kabelky.

Zaujmou i svérázné klipy s moravskou atmosférou:

Váš názor Další článek: Youtuberská sága s happyendem. Zlaté Apple Watch běží i po devíti měsících na dně jezera

Témata článku: Příslušenství, Siri, Chytré věci, Fixed, Úspěšný koncept, Peněženka, Koncept, Telefon, Pravá kůže


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 116

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

** Jedná se o nejdostupnější smartphone z nabídky Applu ** Starý design kompenzuje výkonným procesorem z iPhonu 11 ** Má sice jeden foťák, ale ostudu rozhodně neudělá

Martin Miksa | 177