Český Telecom – ovečky, pojďte zpátky!

Jelikož po letošním zdražení paušálních cen za pevnou telefonní linku následovalo houfný úprk a rušení telefonních stanic ze strany naštvaných uživatelů, přišel nyní Český Telecom se snaživým „gestem“ a pokouší se získat nazpět co největší počet bývalých klientů.
Český Telecom – ovečky, pojďte zpátky!

Náš „monopolní“ poskytovatel telefonních služeb - Český Telecom - letos překvapil a spoustě lidí vytřel zrak, když zdražil měsíční paušál za provozování pevné linky. Vše sice zabalil do hezkého hávu volných minut a výběru programu přesně podle představ samotného uživatele, ale spousta lidí si sama buď sečetla, jak se jim to vyplatí a zrušila si své domácí telefonní stanice nebo podlehla davovému šílenství a rušila také.

Ovečky, ovečky, nebojte se!

Český Telecom se ani nevzpamatoval a už byl chudší o několik stovek až tisíců připojených domácností. Nevěřím, že by mu ztráta věrných dělala nějaké finanční vrásky, ale počítá se také názor veřejnosti a ten pasoval ČT do role zlého a nenasytného „monopolního“ operátora. Žádná společnost nemá podobnou situaci ráda a proto se snaží za každou cenu vypadat lépe.

V čem tedy spočívá gesto ČT? Všem bývalým zákazníkům, kteří si unáhleně zrušili svou hlavní telefonní stanici nebo si jen o její zrušení požádali, udělí výjimku a budou si moci pevnou linku opětovně zřídit bez obvyklého poplatku 3 500 korun. Jeho bývalé ovečky dostanou „druhou šanci“, ale jen do 30. dubna.

Vlk se nažere...

Můžeme diskutovat, zda chtěl ČT v očích veřejnosti vypadat lépe či jej k tomuto kroku vedly jiné pohnutky. Faktem zůstává, ačkoli si to někteří z nás nechtějí připustit, že používání pevné linky vychází téměř ve všech případech nejlevněji.

Diskuze (52) Další článek: Barevná mobilní třešnička - Motorola T720

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Český Telecom, Telecom, Český


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 4

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14