Český Telecom – ovečky, pojďte zpátky!

Jelikož po letošním zdražení paušálních cen za pevnou telefonní linku následovalo houfný úprk a rušení telefonních stanic ze strany naštvaných uživatelů, přišel nyní Český Telecom se snaživým „gestem“ a pokouší se získat nazpět co největší počet bývalých klientů.
Český Telecom – ovečky, pojďte zpátky!

Náš „monopolní“ poskytovatel telefonních služeb - Český Telecom - letos překvapil a spoustě lidí vytřel zrak, když zdražil měsíční paušál za provozování pevné linky. Vše sice zabalil do hezkého hávu volných minut a výběru programu přesně podle představ samotného uživatele, ale spousta lidí si sama buď sečetla, jak se jim to vyplatí a zrušila si své domácí telefonní stanice nebo podlehla davovému šílenství a rušila také.

Ovečky, ovečky, nebojte se!

Český Telecom se ani nevzpamatoval a už byl chudší o několik stovek až tisíců připojených domácností. Nevěřím, že by mu ztráta věrných dělala nějaké finanční vrásky, ale počítá se také názor veřejnosti a ten pasoval ČT do role zlého a nenasytného „monopolního“ operátora. Žádná společnost nemá podobnou situaci ráda a proto se snaží za každou cenu vypadat lépe.

V čem tedy spočívá gesto ČT? Všem bývalým zákazníkům, kteří si unáhleně zrušili svou hlavní telefonní stanici nebo si jen o její zrušení požádali, udělí výjimku a budou si moci pevnou linku opětovně zřídit bez obvyklého poplatku 3 500 korun. Jeho bývalé ovečky dostanou „druhou šanci“, ale jen do 30. dubna.

Vlk se nažere...

Můžeme diskutovat, zda chtěl ČT v očích veřejnosti vypadat lépe či jej k tomuto kroku vedly jiné pohnutky. Faktem zůstává, ačkoli si to někteří z nás nechtějí připustit, že používání pevné linky vychází téměř ve všech případech nejlevněji.

Diskuze (52) Další článek: Barevná mobilní třešnička - Motorola T720

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Český, Telecom, Český Telecom

Určitě si přečtěte