Český Telecom – Velká hokejová hra právě začíná

“Hokej je QUICK hra” a vy v ní můžete vyhrát „lupen“ na kterýkoli zápas Extraligy ledního hokeje. Připraveno je dvacet lístků v každém kole a pokud vás hokej baví – nebudou pro vás otázky vůbec složité.
Český Telecom – Velká hokejová hra právě začíná

Klepněte pro větší obrázek

Jedním z nejpopulárnějších sportů u nás je bezesporu lední hokej. Nejprestižnější liga – Český Telecom Extraliga ledního hokeje bude také nejčastější destinací všech kvízových otázek.

Nová tipovací hra s názvem “Hokej je QUICK hra” se právě rozběhla a bude končit až v březnu. Celkem proběhne 12 kol, ve kterých bude mezi 120 výherců rozděleno celkem 240 lístků. V každém kole získá 10 výherců po dvou „lupenech“ na libovolně zvolený zápas Český Telecom Extraligy ledního hokeje.

V každém hracím dnu (pondělí až sobota) účastníci odpovídají na tři kvízové otázky. Jedna otázka pro každé kolo bude tipovací a bude zaměřena na co nejpřesnější odhadnutí času vstřelení nejrychlejší branky určeného kola, ostatní se budou týkat tohoto nejsledovanějšího sportu obecně. Na otázky je možno odpovědět jen jednou. Za správné odpovědi se přidělují body, které se sčítají pouze v průběhu jednoho kola soutěže. V případě shody počtu bodů u více hráčů bude o výhercích rozhodovat lépe zodpovězená tipovací otázka.

Všichni výherci budou zveřejněni vždy následující středu po odehrání kola na stránkách soutěže. Přesněji – v sekci „Výherci“. Na stejném místě je možno objednat i výhru a potvrzení rezervace je provedeno e-mailem.

Bližší informace naleznete na stránkách Českého Telecomu nebo na stránkách soutěže.

Diskuze (5) Další článek: HuneTec ReFlex je další zajímavý komunikátor

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Telecom, Český Telecom, Český, Hra

Určitě si přečtěte