Čeští operátoři: desetikačka na charitu

Doplněno: Jste-li zákazníkem některého z českých mobilních operátorů, můžete do konce dubna přispět prostřednictvím textovky na dobrou věc - poslat peníze do sbírky Pomozte dětem.
Čeští operátoři: desetikačka na charitu

Eurotel připravil a od 20. března letošního roku také spustil speciální službu, jejímž prostřednictvím vybírá od svých zákazníků dobrovolné příspěvky pro nadaci NROS. Celá tato akce, která potrvá až do třicátého dubna, vyvrcholí v pondělí prvního dubna dvouhodinovým programem vysílaným v České televizi.

Pro dobrou věc

Pokud i vy chcete přispět do sbírky na pomoc dětem, nemusíte dělat nic složitějšího, než odeslat jedinou textovou zprávu s textem

NAD KURE

na infotextové číslo 999 600. Za tuto odchozí textovku zaplatíte podle svého tarifu, avšak za příchozí textovku bude z vašeho účtu či kreditu odečtena desetikoruna, která bude Eurotelem poukázána právě na účet nadace NROS. Službu jsme vyzkoušeli a po odečtení částky jsme obdrželi textovku tohoto znění:

(NAD) Dekujeme za vas prispevek 10 Kc do sbirky „Pomoze detem!“ Vice informaci na www.pomoztedetem.cz.

Snahu mobilních operátorů pomáhat podobným nadacím musím jednoznačně ocenit. Zvlášť kladně hodnotím výšku zvolené částky. Přestože není deset korun žádnou závratnou sumou a nikomu z nás určitě díru do rodinného či firemního rozpočtu neudělá, dokáže v konečném součtu přinést do rukou potřebných jistě zajímavou částku. Vždyť pokud by však přispělo pouhých deset procent zákazníků Eurotelu, byla by cílová částka poměrně vysoká.

Doplněno 8:30: Podle našich informací lze stejnou částkou přispět také z mobilního telefonu Paegas nebo Oskar. Stačí pouze, když stejnou textovou zprávu odešlete na číslo 4616 u Paegasu nebo 3355 u Oskara. Za upozornění děkuji čtenářům v diskusním fóru.

Témata článku: Operátoři, O2

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14