Čeština pro Sony Ericsson P900 nebude (přehled bleskovek)

Eurotel začal stavět síť CDMA 450 - Tip pro zrychlení chytrého telefonu řady Series 60 - Bezplatné loga, zvonění a pohlednice na t-zones - Jak Japonci používají fotomobily - Živé fotky Nokie N-Gage QD - a další aktuality.
Čeština pro Sony Ericsson P900 nebude (přehled bleskovek)

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

CDMA 450 je tady
Eurotel začal stavět síť CDMA 450 a na GSMwebu o tom najdete rozsáhlejší článek. Píše se v něm, že v současné době byly v provozu objeveny sice jen tři BTS, ale další už byly lokalizovány a na spuštění čekají.

Tip pro zrychlení chytrého telefonu řady Series 60
Není to žádná novinka, takže se od někoho určitě dočkám reakce, že jsem objevil Ameriku, někomu dalšímu ale třeba tento tip pomůže

T-zones: loga, zvonění a pohlednice zdarma
T-Mobile ode dneška až do konce dubna nabízí v t-zones vybraná loga, obrázky a zvonění zdarma. První nabídku najdete v menu Downloads a dále v jednotlivých sekcích Zvonění, Loga a Obrázkové SMS. V menu MMS hledejte v sekcích Polyfonní zvonění a Pohlednice.

Průzkum: jak Japonci používají fotomobily
Průzkum, jehož se zúčastnilo 19 864 japonských majitelů mobilních telefonů s fotoaparátem, zjistil, že s frekvencí focení to ani v Japonsku není žádná sláva.

Software pro mobily Nokia za české koruny
Distributor Agora Plus dnes oficiálně oznámil otevření obchodu s programy pro mobilní telefony Nokia. Neoficiálně už obchod nějakou dobu běží a nejde vlastně ani o úplně samostatný projekt, ale o součást prodejny Nokia Gallery.

Kde hledat na internetu brožurky a návody operátorů
Všichni tři čeští mobilní operátoři na svých webových stránkách nabízejí ke stáhnutí brožurky, které jinak můžete v tištěné podobě získat v prodejnách. Víte, kde je hledat?

Česká lokalizace Sony Ericssonu P900 zřejmě nebude
Podle vyjádření call centra Sony Ericssonu byl projekt české lokalizace chytrého telefonu/komunikátoru Sony Ericsson P900 pozastaven. V současné době nelze určit, kdy a jestli vůbec bude znovu otevřen a zdali se čeští uživatelé lokalizace dočkají.

Živé fotky nové Nokie N-Gage QD
Na slovenském serveru mobil.sme.sk se objevily fotografie nové Nokie N-Gage QD. Podívejte se, jak telefon/herní konzole vypadá ve skutečnosti, bez zkrášlujících zásahů fotografů a grafiků.

Nový Zire 72 bude mít Bluetooth a 1,3 Mpix foťáček
Na mexickom blogu www.tupalmx.com sa objavili konkrétnejšie informácie o nových modeloch Zire 31 a 72 od palmOne. Podľa www.theregister.co.uk by mali byť oba modely predstavené už 28. apríla.

Protesty proti zrušení české lokalizace Sony Ericssonu P900
Příprava českého prostředí pro Sony Ericsson P900 byla opravdu ukončena. Kromě call centra (viz předvčerejší bleskovka) nám to potvrdilo i české zastoupení Sony Ericssonu.

Váš názor Další článek: Nová Nokia N-Gage je tady (přehled článků)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Huawei P9, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD, Sony Ericsson P900, Son, Blesk, Čeština, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80