Chcete generátor dobíjecích kódu na Oskartu?

Podařilo se nám zjistit, že na českém Internetu lze za „drobnou úplatu“ získat funkční generátor dobíjecích kódu na Oskartu. Chcete jej používat i vy? Nebylo tady náhodou už něco podobného?
Chcete generátor dobíjecích kódu na Oskartu?
Podařilo se nám zjistit, že na českém Internetu lze za „drobnou úplatu“ získat funkční generátor dobíjecích kódu na Oskartu. Chcete jej používat i vy? Nebylo tady náhodou už něco podobného?

Nedávno jsme na MobilManii psali o pochybné službě, která nabízela podivným způsobem možnost posílat textové zpráva. Ani ne dva dny po jejím zveřejnění jsme objevili na českém Internetu další pochybnou nabídku.

Máme generátory dobíjecích čísel!

Na webové adrese oskarta.d2.cz najdete službu, která dává k dispozici generátory dobíjecích čísel 400 korunových kuponů Oskarta. Nevěříte? Stránka začíná těmito slovy:

Dobrý den, každý jistě znáte dobíjecí kupony pro předplacené karty u našich operátorů. Myslím, že každý z Vás se už někdy zamyslel, zda by nešlo tyto čísla generovat... šlo! Každý matematický algoritmus je rozluštitelný - jen to chce čas. Ten jsme v našem případě měli ;-) Vyvinuli jsme generátor dobíjecích čísel pro Oskarty. Konkrétně se jedná o kupóny pro dobití 400 Kč. Tento generátor dáváme nyní dáváme volně veřejnosti. Jak jistě tušíte, nebude to zadarmo! Musíme totiž konstatovat, že vývoj tohoto generátoru nás stál nemalé úsilí a finance: jednalo se hlavně o nákup Oskaret a 400 Kč dobíjecích kuponů.“ Když jsou autoři tak dobří matematici, proč se nedávají pozor na pravopisné chyby?

Jak generátor získat?

Velmi jednoduše. Autoři stránek, kteří zůstávají v naprosté anonymitě, vám totiž dávají tento generátor ke stažení přímo na jejich stránkách. Má to však jeden háček „… jeho stáhnutí je chráněno heslem. Jak získáte heslo? Kupte 400 Kč dobíjecí kupon pro Oskartu. Setřete ochrannou vrstvu a kód, který se objeví, odešlete na oskarta@d2.cz.“

Pročpak autoři potřebují dobíjecí čísla z kuponů, když mají k dispozici funkční generátor? Argument, že s jeho pomocí ověřují funkčnost tohoto generátoru, se jeví jako velmi slabý. Každý stý zákazník této služby také získá dobíjecí číslo zdarma. Obdrželi jsme tento kód, ale byl neplatný. Jak je to možné?

Nejsou podvodníci

Autoři rovněž prohlašují, že se nejedná o podvod. Toto tvrzení jim však asi nikdo neuvěří, zvláště po zkušenostech se službou SMS Zdarma, o které jsme na MobilManii psali včera.
Diskuze (28) Další článek: Philips Azalis 288: úspěšná odtučňovací kůra

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskarta, Kód, Oskar, Dobíjecí číslo

Určitě si přečtěte