Chcete hodinky? Dostanete i náramek. Honor dává druhou nositelnost jako dárek

Honor připravil prodejní akci pro zájemce o chytré hodinky. K Honor MagicWatch 2 nyní dostanete jako dárek zdarma chytrý náramek Honor Band 5. Akce platí u všech prodejců z oficiální distribuce na českém trhu a trvá do neděle 29. března 2020.

Honor u svých chytrých hodinek vyzdvihuje zejména jejich fitness funkce (monitoring 15 sportů, 13 tréninkových režimů u běhání, měření tepové frekvence, kvality spánku a míry okysličení krve), ale MagicWatch 2 samozřejmě poslouží i k zobrazení notifikací z připojeného smartphonu. Z pánské verze hodinek (46 mm) si dokonce můžete vyřídit i telefonní hovor. Hodinky zakoupíte za 4 990 Kč.

Honor Band 5 je chytrý náramek s barevným displejem, dokáže změřit ušlé kroky, tepovou frekvenci a také míru okysličení krve, což u náramků menších rozměrů nebývá časté. Výhodou je také kompletně počeštěné prostředí. Běžná cena náramku Honor Band 5 v obchodech činí 890 Kč.

Diskuze (3) Další článek: Virtuální asistenti radí s koronavirem. Zeptejte se Siri nebo české Anežky

Témata článku: Honor, Chytré hodinky, Hodinky, Smartwatch, Nositelnosti, Akční nabídka, Chytré náramky, Dárek, Frekvence, Honor band, Okysličení, Náramek, Krev, Tepová frekvence


Určitě si přečtěte