Chcete loga a melodie na Alcatel, ale nechcete za ně moc platit?

Novinkou mezi nabízeným sortimentem na serveru MojeLogo jsou loga a melodie na mobilní telefony Alcatel. Obstojí v konkurenčním boji s Alcatel Clanem?
Chcete loga a melodie na Alcatel, ale nechcete za ně moc platit?

Server MojeLogo je již delší dobu známý díky svým službám, které nabízí posílání obrázků, log a melodií na mobilní telefony Nokia. Také majitelé telefonů Ericsson mohou získat obrázek na displej svého mobilního telefonu, ale jen z  wapové stránky MojeLogo. Nyní se nabídka podporovaných telefonů rozrostla o dalšího adepta na trhu a to mobily Alcatel, jmenovitě modely OT311 a OT 511.

Klepněte pro větší obrázek

Zatím jen omezená nabídka

Hned po včerejším startu je k dispozici asi padesát log ve formátu 32 x 32 pixelů, což jsou loga, které dostanete do telefonu pomocí EMS zpráv. Podle našich informací se počet nabízených log během následujících dnů vyšplhá až k hranici 200 kusů a bude se následně ještě zvyšovat. Přibudou i funkce jako úprava obrázků či vlastní kreslení, které jsou nyní k dispozici pouze pro majitele mobilů značky Nokia.

Klepněte pro větší obrázek
Aktuální nabídka, která se během následujících dnů rozroste.

V brzké době jsou rovněž slíbeny melodie, které budou zasílány pomocí EMS zpráv.

Ale za tu cenu

Největší výhodou oproti konkurenčnímu serveru na posílání obrázků a melodií Alcatel Clanu, bude cena za kterou se dá obrázek pořídit. Cena jednoho obrázku vás příjde na pět kreditů, což je pět korun, v případě že jste nenabíjeli kredit pomocí telefonní linky, ale pomocí dobíjecího kupónu. V opačném případě se cena může vyšplhat až na deset korun. Nově můžete kredit dobít i pomocí internetové peněženky Monetka.cz.

Klepněte pro větší obrázek
Editor pro tvorbu vlastních obrázků bude brzo k dispozici i pro Alcately.

Ačkoli je cena více než příjemná, neznamená to, že byste na Internetu nesehnali logo za podobnou cenu. Příkladem může být například server pro posílání textovek SMS.cz, kde za jedno logo zaplatíte rovněž pět korun, nebo-li 500 I like Q. Ovšem pouze pro mobily Nokia. Zaměříme-li se pouze na obrázky pro mobilní telefony Alcatel, zjistíme že se opravdu jedná o nejlevnější variantu.

Podrobnosti o nabídce obrázků a melodií na serveru Alcatel Clan jsme přinesli v dřívějším článku.

Diskuze (7) Další článek: Eurotel: ceny doťáků na duben

Témata článku: Alcatel, Ostatní, Melodie, Moc

Určitě si přečtěte