Chcete Messenger? Prvně se budete muset registrovat na Facebooku

V roce 2015 Facebook oddělil registraci Messengeru, takže pokud jste chtěli používat chatovací službu, nemuseli jste mít účet na sociální síti. Stačilo vložit telefonní číslo.

Teď se ale situace vrací ke starému a Help Center uvádí: „Musíte vytvořit účet na Facebooku, abyste mohli používat Messenger.“ Firma na dotaz serveru VentureBeat změnu potvrdila s tím, že drtivá většina uživatelů se stejně na Messenger přihlašuje pomocí Facebooku a celý proces se tím zjednoduší.

…to jistě ano, ale změna postihne právě ty, kteří o Facebook nestojí a pro ně teď bude registrace naopak složitější.

Mírnou útěchou je aspoň to, že změna platí jen pro nové registrace. Ti, kdo už na Messengeru jsou aniž by měli účet na Facebooku, mohou svoji službu používat i nadále bez jakékoliv změny. Firma nijak nekomentovala motivy k této změně, ani zda nějak souvisí s dlouho diskutovanou společnou komunikační platformou pro Messenger, Instagram a WhatsApp.

Diskuze (19) Další článek: Kuriózní rekord. Oppo Reno 3 je už třetí generací telefonu během 9 měsíců

Témata článku: Aplikace, Messenger, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sociální sítě, Změna, Registrace, Účet, Komunikační platforma


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5