Chcete Nokii 8310 nebo 6310 téměř zadarmo?

Klukovské sny a touhu soupeřit uspokojí dvě nové akční hry, které nám nabízí Eurotel. Pojďme si spolu zahrát Lovce pokladů nebo Nebe v plamenech. Na úspěšné nebo naopak zcela neúspěšné čekají velmi hodnotné ceny, například Nokie 8310, 6310 atd.
Chcete Nokii 8310 nebo 6310 téměř zadarmo?

Pro zpestření dlouhé chvíle ať už v čekárně nebo v autobuse jsou určeny wapové hry, které pro vás připravil Eurotel ve spolupráci s firmou Illusion Wireless. Obě hry jsou interaktivní s grafickým prostředím, které je omezeno zobrazovacími možnostmi WAPu. Kromě zábavy bude největším tahounem rozsáhlá nabídka hodnotných cen. Mezi nejzajímavější ceny patří Nokia 5510, 6310, 8310, potápěčská výbava, kurz řízení jachty, tandemový seskok nebo počítačová hra.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na obrázcích jsou některé z nabízených cen.

Lovec pokladů

Cílem první hry je nalézt poklad uložený na dně moře. Na dně se povalují buď kredity nebo věcné ceny. K dispozici máte loď a potápěče. Loď je výhodná pro napadání ostatních lodí, kterým může ukrást poklad a následně si ho sama dopravit do doku. Potápěčův úkol spočívá v objevování nových území při kterých nalézá poklady. Nebezpečí mu hrozí od zatoulaných mořských min. Při nalezení pokladu jej musíte bezpečně dopravit do doku, jinak o něj můžete přijít. Po zakotvení v docích můžete těžce nasbírané kredity vyměnit za skutečné věci.

Jelikož se to ve dvou táhne lépe, můžete si přes herní chat vyjednat strategické partnerství s jinou lodí nebo se jen podělit o své zkušenosti. Boj o poklad bude krutý. Hra začíná 1. března a bude trvat tři měsíce. Podrobné informace naleznete na adrese hry.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Z leva: hladina (pohled z můstku), mapa, poklad, výbuch a sestřelená loď.

Nebe v plamenech

Druhá real-timová akční hra se hraje taktéž přes wap. Jste pilotem stíhacího letadla ze druhé světové války a čekají vás samé vzdušné souboje. Kromě jednotné letové výšky, odpovídají ostatní parametry (výzbroj, dolet, rychlost apod) skutečným hodnotám. Vaším úkolem bude sestřelit co největší počet nepřátelských letadel.  Vybírat můžete mezi několika typy letadel, můžete ovládat směr, rychlost nebo nastavení palubních střel. Jelikož se hra týká více hráčů, můžete si své postřehy vyměňovat na herním chatu. Hra začala již v únoru a plánovaný konec bude v dubnu. Podrobné informace naleznete na adrese MobilJuice.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zleva: vzdušný souboj, navádění a řízení, pozitivní hlášení.

Témata článku: Nokia, Operátoři, O2, Nokia 5510, Počítačová hra

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14