Chcete roztomilé autíčko Smart?

V průběhu srpna a září tohoto roku budete moci každý týden vyhrát miniautíčko Smart. A nemusí vás to ani příliš stát - stačí jen, když několikrát správně odpovíte na testovací textovku.
Chcete roztomilé autíčko Smart?

Klepněte pro větší obrázekMáte-li ve svém mobilním telefonu SIM kartu T-Mobilu, můžete v následujících dvou měsících vyhrát miniautíčko značky SMART nebo jeho zapůjčení s plnou nádrží na celý víkend. Stačí si jen přihlásit infokanál SMART odesláním SMS ve tvaru +SMART na číslo 5566 a správně odpovědět na otázky, které budete pravidelně dostávat formou SMS.

Dobrý tip: Odpovědi na otázky můžete najít na WAPu v kategorii Aktuálně nebo na Soutěžní infolince +420 603 60 50 40, kde je najdete v informacích o vozech SMART a o službách T-Mobile.

Smartíček každý víkend?

  • Po přihlášení infokanálu SMART budete každé pondělí dostávat otázku ve formě SMS, která se bude týkat vozu SMART,
  • zjistěte odpověď a zašlete ji co nejrychleji formou SMS na číslo 5599,
  • ten, jehož SMS se správnou odpovědí obdrží T-Mobile jako první, vyhrává,
  • v pondělí večer obdržíte SMS, ve které najdete správnou odpověď (můžete si tak zkontrolovat, zda jste odpověděli správně).
  • Výherci T-Mobile zavolá a dohodne zapůjčení auta s plnou nádrží na následující víkend. Vůz bude zapůjčen vždy od pátku 10.00 hod. do pondělí 10.00 hod.

Smart v garáži již napořád!

  • Po přihlášení infokanálu SMART budete každou středu dostávat jednu otázku ve formě SMS, která se bude týkat služeb T-Mobile.
  • Zjistěte odpověď  a zašlete ji formou SMS na číslo 5599 (v tomto případě není rychlost rozhodující).
  • Vašim úkolem je zodpovědět správně všechny otázky (celkem jich obdržíte 8) - každá odpověď musí být zaslána jako samostatná SMS; všech 8 odpovědí musí být zasláno nejpozději do 29. 9. 2002.
  • Všem, kteří odpoví správně na všechny otázky, bude zaslána finální tipovací otázka. Ten, kdo ji odpoví nejpřesněji, vyhrává (pokud bude více správných odpovědí na finální otázku, vyhrává ten, jehož SMS se správnou odpovědí obdržíme nejdříve).

Klepněte pro větší obrázekNa závěr soutěže proběhne show, na které bude prakticky předvedeno řešení tipovací otázky. O místě a čase budou účastníci soutěže informováni prostřednictvím textovky. K soutěži o auto SMART se můžete připojit kdykoliv v jejím průběhu, protože již zadané otázky najdete na WAPu v kategorii Aktuálně nebo na infolince +420 603 60 50 40.

Kolik to vše bude stát?

Každá příchozí textovka z infokanálu SMART je účtována sazbou 1,50 Kč (bez DPH 5 %), odeslání SMS je účtováno sazbou dle vašeho tarifu. Infokanál odhlásíte zasláním SMS ve tvaru -SMART na číslo 5566. Volání na Soutěžní infolinku +420 603 60 50 40 je účtováno sazbou za volání do sítě T-Mobile.

Autíčko Smart je skutečně malé, roztomilé a do městského provozu jako dělané - vždyť se na něj podívejte, skutečně s ním zaparkujete téměř všude. A pokud se chcete dozvědět o Smartu něco víc, přečtete si například článek na Autorevue.

Diskuze (28) Další článek: Nové služby a možnosti Oskarova WAPu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Příchozí textovka, Auto


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14