Chcete se seznámit? Tak čapněte Oskara!

Protože se tolik diskutovaný svátek zamilovaných kvapem blíží, nezůstávají lhostejni k nadcházejícímu šílenství ani mobilní operátoři. Oskar spustil novou službu pro všechny, kteří se chtějí seznámit.
Chcete se seznámit? Tak čapněte Oskara!
Klepněte pro větší obrázek

Je SMSlásky čas?

Oskarova seznamka funguje velmi jednoduše prostřednictvím běžných textových zpráv, které umí odesílat všechny současné mobilní telefony. Se seznamovacími textovkami od Oskara tak získáte rychlý a snadný přístup do jedné z největších seznamovacích databází na českém Internetu. Textovková seznamka je určena pouze pro uživatele některé z Oskarových karet SIM – nerozlišuje se, zda máte Oskartu či některý z tarifních programů. Inzeráty lze prostřednictvím textovky číst, podávat, vyhledávat, mazat i přijímat odpovědi, a to prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Cena, cena, cena

Protože za každou legraci se něco platí, je tomu tak i v tomto případě. Každá odeslaná textovka v rámci SMS Seznamky stojí i s DPH 3,68 Kč. Přijaté textovky jsou zdarma. Neváhejte a textovkujte; a pokud touto cestou neleznete partnera svých snů, blahopřejeme. A pokud ne, nezoufejte - mnohokrát se stačí jen pořádně rozhlédnout kolem sebe.

Jak má textovka vypadat?

Klepněte pro větší obrázek

Textovky se odesílají na číslo 7777. Nevíte-li si rady, pošlete textovku s klíčovým slovem SEZ? a obdržíte informace o všech možnostech.

Otázka do pranice: Věříte láskám na inzerát? Mají vztahy navázané přes seznamku budoucnost? Jaká je vaše osobní zkušenost? Podělte se s ostatními.

Diskuze (9) Další článek: Přečíslování se blíží: víte, jaké bude vaše nové číslo?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte