Chcete se zbavit starého mobilu? V červnu ho můžete zanést na poštu

Chcete se zbavit starého mobilu? V červnu ho můžete zanést na poštu

Válí se vám doma starý mobil, nemáte pro něj využití, ale nechce se vám ho nosit do specializovaného sběrného střediska? Pak využijte akce neziskové iniciativy Remobil, která během prvního červnového týdne bude vybírat nepoužívané telefony na pobočkách České pošty.

Klepněte pro větší obrázek

V týdnu od 3. do 7. června 2019 můžete odevzdat nepotřebný telefon na kterékoli pobočce České pošty. Remobil za každý takto odevzdaný telefon věnuje 10 Kč do Nadace České pošty a navíc se prostřednictvím společnosti Asekol postará o ekologickou likvidaci zařízení a recyklaci znovu použitelných materiálů.

V rámci červnového sběru se můžete zároveň zapojit do soutěže o nový smartphone v hodnotě 10 tisíc korun a také do pokusu o překonání rekordu v nejvíce vysbíraných nepotřebných mobilů v České republice.

Diskuze (11) Další článek: Meizu 16Xs nesoupeří s iPhonem. Chce nabídnout nadstandardní výbavu za nízkou cenu

Témata článku: Akce, Elektroodpad, Recyklace, Vysloužilý mobil, Česká republika, Telefon, Česká Pošta, Červen, Pobočka, Mobil, Červ, Asekol, Starý mobil, Překonání rekordu


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27