Chcete vědět více o Philu Blitzovi?

Většina z hráčů si jistě vyzkoušela na oficiálních stránkách hry 20Lives.com demo hry, ve kterém se hráči převtělili do kůže Phila Blitze a prožili za něj jeden den jeho života. Kdo ale je onen Phil Blitz?
Aktualizováno

O tom, že Nokia myslí 20Lives skutečně vážně není pochyb. Svědčí o tom masivní reklamní kampaň, se kterou se můžeme setkat na mnoha internetových stránkách a za kterou musela Nokia zaplatit nemalé peníze.

Dalším důkazem může být to, že si Nokia zaregistrovala pro každou herní postavu vlastní internetové stránky. Všechny jsou zatím ovšem nedostupné. Všechny, až na jednu a tou je právě stránka Phila Blitze (www.philblitz.com), na které můžete najít mnoho informací o této postavě a jeho přátelích. Můžete si zde také pustit video z Philova pořadu, nebo přečíst reakce diváků tohoto fiktivního pořadu. Zajímavé jsou také fotografie na kterých můžete vidět některé další postavy za které se bude hrát, jako například Boba Haye, bodyguarda a maskérku.

Bohužel tyto stránky nejsou lokalizovány do naší mateřštiny a jsou pouze anglicky.

Aktualizováno: V blogu na stránkách Phila se objevil odkaz na nové stránky související se hrou (http://www.tanyahayescasting.com/). Nalezneme na nich pouze 4 fotky dívek společně s jejich mírami. Těžko říci, zda-li bude mít tato stránka nějaký větší význam pro hru, nebo jestli se ještě rozjede stejně jako stránky Phila, které do nedávno obsahovaly pouze reklamu na 20Lives a nyní již obsahují spoustu zajímavých informací.

Diskuze (33) Další článek: Palm chystá na podzim dvě novinky: Tungsten X a Zire 22

Určitě si přečtěte