Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.
Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Vysoké poplatky za volání i textovky jsou propírané v médiích prakticky denně. Je obecně známý fakt, že my, Češi platíme za volání i mobilní data jedny z nejvyšších cen v celé Evropě.

SAZKAmobil šetří vaše peníze

 

Šťastný tarif 397

Šťastný tarif 407

Volné jednotky

1000 min

Neomezené volání a SMS v síti

Minuta volání do všech sítí v ČR

0,90 Kč

0,90 Kč

SMS do všech mobilních sítí v ČR

0,90 Kč

0,90 Kč

Mobilní Internet

1 GB

5 GB

Právě s vysokými poplatky za telekomunikační služby už nějaký čas bojuje operátor SAZKAmobil. Jeho služby jsou v mnoha ohledech daleko výhodnější než u tradičních operátorů. Za služby, které čerpáte, takt zaplatíte u SAZKAmobilu méně, než platíte teď.

Dobrým příkladem mohou být dva tarify s názvem Šťastný tarif 397 a Šťastný tarif 407. S prvním jmenovaným dostanete rovný tisíc minut volání zdarma do všech sítí v ČR. Po vyčerpání Vás bude minuta stát jen 0,90 Kč, SMS za 0,90 Kč a k tomu zdarma 1 GB mobilních dat. To vše jen za 397 korun.

Jestli spíš využijete mobilní data, sáhněte po Šťastném tarifu 407. Za 407 Kč měsíčně jich tu budete mít dostatek, rovnou 5 GB. Zdarma je i volání v rámci SAZKAmobilu, minuta hovoru mimo síť stejně jako SMS vás vyjde na 0,90 Kč.

Jsou neomezené tarify skutečně tak výhodné?

Možná si teď říkáte, proč byste v době neomezených tarifů měli za minutu volání platit. Je to jednoduché. Konkurenční operátoři vám sice nabízejí volání i zprávy zdarma, vy ale služby nevyužíváte v plné míře, a tak operátorovi platíte spoustu peněz navíc.

Dle výroční zprávy Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) vyplývá, že: v jednom kalendářním měsíci obvykle voláme jen 122 minut, pošleme 45 SMS a využijeme průměrně 1 GB mobilních dat. Je tedy opravdu nutné platit si neomezený tarif za stovky korun?

Klepněte pro větší obrázek

SAZKAmobil s vámi jedná fér

Výhodou služeb od SAZKAmobilu je také skutečnost, že neškatulkuje své zákazníky. Konkurence často nabízí lepší podmínky pro studenty, seniory nebo další skupiny. SAZKAmobil ale nic takového dělat nemusí, jeho služby jsou totiž výhodné úplně pro všechny. Operátorovi je jedno, jestli jste student nebo senior. Jediné, co potřebujete k aktivaci, je občanský průkaz.

Bát se pak nemusíte ani závazku a případných pokut, kterými tradiční operátoři často straší. Všechny tarify SAZKAmobilu jsou se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv vypovědět bez sankcí a smluvních pokut.

Vyhrajte jeden ze 100 měsíčních tarifů zdarma!

Abyste se SAZKAmobilem ušetřili ještě více, tak právě teď spouští soutěž, ve které se hraje o sto měsíčních tarifů zdarma. Aktivujte si a uhraďte první vyúčtování jednoho ze Šťastných tarifů 397 nebo 407 do 8. prosince 2018 a buďte to právě vy, kdo jeden ze sto tarifů zdarma vyhraje.

Ať jste si svůj tarif u SAZKAmobilu už vybrali, anebo stále uvažujete, které služby by vám nejvíc seděly, pomoc najdete buď na internetových stránkách SAZKAmobil.cz, anebo zavolejte na bezplatnou infolinku 800 77 11 11. Nejen, že vám na ní poradí, ale zajistí pro vás třeba i přenos čísla od vašeho současného předraženého operátora.

Další článek: Aplikace Richee spravuje i vydělává peníze napříč několika bankovními účty


Určitě si přečtěte

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

** Samsung se poprvé pouští do světa trojitých fotoaparátů, u následného modelu však přidá ještě jednu čočku ** Jeho prvotina spadá do střední třídy, takže budete muset udělat několik kompromisů ** Tři čočky pomůžou s focením budov a s věrohodnějším rozmazáním portrétových snímků

Martin Chroust | 43

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 28

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

RECENZE: Huawei Mate 20 Pro — génius s hromadou technologií, které si zamilujete

** Huawei vyrobilo nejinovativnější smartphone současnosti ** Obsahuje čtečku v displeji a podporuje zcela nový typ paměťovek ** Prvotřídní displej, foťák Leica a dlouhá výdrž jsou největší přednosti

Jan Láska | 67

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 62

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 5