Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.
Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Vysoké poplatky za volání i textovky jsou propírané v médiích prakticky denně. Je obecně známý fakt, že my, Češi platíme za volání i mobilní data jedny z nejvyšších cen v celé Evropě.

SAZKAmobil šetří vaše peníze

 

Šťastný tarif 397

Šťastný tarif 407

Volné jednotky

1000 min

Neomezené volání a SMS v síti

Minuta volání do všech sítí v ČR

0,90 Kč

0,90 Kč

SMS do všech mobilních sítí v ČR

0,90 Kč

0,90 Kč

Mobilní Internet

1 GB

5 GB

Právě s vysokými poplatky za telekomunikační služby už nějaký čas bojuje operátor SAZKAmobil. Jeho služby jsou v mnoha ohledech daleko výhodnější než u tradičních operátorů. Za služby, které čerpáte, takt zaplatíte u SAZKAmobilu méně, než platíte teď.

Dobrým příkladem mohou být dva tarify s názvem Šťastný tarif 397 a Šťastný tarif 407. S prvním jmenovaným dostanete rovný tisíc minut volání zdarma do všech sítí v ČR. Po vyčerpání Vás bude minuta stát jen 0,90 Kč, SMS za 0,90 Kč a k tomu zdarma 1 GB mobilních dat. To vše jen za 397 korun.

Jestli spíš využijete mobilní data, sáhněte po Šťastném tarifu 407. Za 407 Kč měsíčně jich tu budete mít dostatek, rovnou 5 GB. Zdarma je i volání v rámci SAZKAmobilu, minuta hovoru mimo síť stejně jako SMS vás vyjde na 0,90 Kč.

Jsou neomezené tarify skutečně tak výhodné?

Možná si teď říkáte, proč byste v době neomezených tarifů měli za minutu volání platit. Je to jednoduché. Konkurenční operátoři vám sice nabízejí volání i zprávy zdarma, vy ale služby nevyužíváte v plné míře, a tak operátorovi platíte spoustu peněz navíc.

Dle výroční zprávy Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) vyplývá, že: v jednom kalendářním měsíci obvykle voláme jen 122 minut, pošleme 45 SMS a využijeme průměrně 1 GB mobilních dat. Je tedy opravdu nutné platit si neomezený tarif za stovky korun?

Klepněte pro větší obrázek

SAZKAmobil s vámi jedná fér

Výhodou služeb od SAZKAmobilu je také skutečnost, že neškatulkuje své zákazníky. Konkurence často nabízí lepší podmínky pro studenty, seniory nebo další skupiny. SAZKAmobil ale nic takového dělat nemusí, jeho služby jsou totiž výhodné úplně pro všechny. Operátorovi je jedno, jestli jste student nebo senior. Jediné, co potřebujete k aktivaci, je občanský průkaz.

Bát se pak nemusíte ani závazku a případných pokut, kterými tradiční operátoři často straší. Všechny tarify SAZKAmobilu jsou se smlouvou na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv vypovědět bez sankcí a smluvních pokut.

Vyhrajte jeden ze 100 měsíčních tarifů zdarma!

Abyste se SAZKAmobilem ušetřili ještě více, tak právě teď spouští soutěž, ve které se hraje o sto měsíčních tarifů zdarma. Aktivujte si a uhraďte první vyúčtování jednoho ze Šťastných tarifů 397 nebo 407 do 8. prosince 2018 a buďte to právě vy, kdo jeden ze sto tarifů zdarma vyhraje.

Ať jste si svůj tarif u SAZKAmobilu už vybrali, anebo stále uvažujete, které služby by vám nejvíc seděly, pomoc najdete buď na internetových stránkách SAZKAmobil.cz, anebo zavolejte na bezplatnou infolinku 800 77 11 11. Nejen, že vám na ní poradí, ale zajistí pro vás třeba i přenos čísla od vašeho současného předraženého operátora.

Další článek: Aplikace Richee spravuje i vydělává peníze napříč několika bankovními účty


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 64

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 140

Operátoři zlevňují neomezené tarify a přidávají gigabajty. Po Vodafonu se přidává T-Mobile

Operátoři zlevňují neomezené tarify a přidávají gigabajty. Po Vodafonu se přidává T-Mobile

** Vánoční nabídka Vodafonu pokračuje jakoby se nechumelilo ** Nový tarif T-Mobilu není úplně na očích, u nás ale odkaz najdete ** O2 na oba konkurenty nestačí přestože data zdojnásobil

Aleš Pospíšil | 84

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 49

Xiaomi Yi Mirror Dash Cam: Zajímavá kombinace má své mouchy i zdrcující trumfy

Xiaomi Yi Mirror Dash Cam: Zajímavá kombinace má své mouchy i zdrcující trumfy

** Montáž není úplně jednoduchá a bude lepší ji svěřit profíkovi ** Displej je dobře vidět ve dne a v noci zbytečně neoslňuje ** Každý dotyk na zrcátku/displeji je hodně vidět

Jakub Michlovský | 36