Chtěli byste mobil s podpisy známých herců jako suvenýr?

Motorola připravila pro svoje fanoušky speciální edici svých mobilních telefonů. Tyto luxusní přístroje jsou zvláštní tím, že na jejich krytu můžete najít podpis některé ze slavných filmových herců nebo hereček.
Chtěli byste mobil s podpisy známých herců jako suvenýr?
Americký telekomunikační gigant Motorola připravil pro všechny příznivce svých mobilních telefonů a závisláky na americký filmových trhácích speciální edici svých mobilních telefonů.

Tyto luxusní přístroje jsou zvláštní tím, že na jejich krytu můžete najít podpis některé ze slavných filmových herců nebo hereček. Svůj nový mobilní telefon můžete mít osobně podepsán takovými celebritami, jako je například Bruce Willis, Johny Depp, Hugh Grant, Uma Thurman a spoustou dalších.

Tyto přístroje nejsou tak drahé z důvodu přehnané hamižnosti některé z filmových hvězd. Vysoká cena za tyto mobilní telefony je stanovena proto, ze Motorola věnuje veškerý výtěžek z prodeje těchto podepsaných mobilních telefonů na konto fondu boje proti syndromu selhání imunity - AIDS. Motorola je jedna z mála světových telekomunikačních gigantů, kteří podnikli podobný krok pro záchranu lidských životů, které jsou ohroženy touto zákeřnou nemocí. Všechny tyto podepsané mobilní telefony byly vydraženy a celkový zisk z jejich prodeje činil neuvěřitelné dvě miliardy amerických dolarů - tedy částka určitě ne zanedbatelná.

Otázkou však zůstává myšlenka, zda by podobná akce byla podobně úspěšná i v případě, že by probíhala v České republice. Koupili byste si podobný mobilní telefon s podpisem např. Petra Broži, Marka Lutonského, Martina Dejdara nebo Jany Štefánkové? Zaplatili byste vysokou cenu jen proto, ze výtěžek prodeje jde na humanitární účely? Kterou slavnou osobnost byste chtěli mít podepsánu na svém telefonu?

Diskuze (18) Další článek: Kdo zaplatí UMTS: operátoři v krizi?

Témata článku: Ostatní, SUV, Podpis, Mobil, Podobná akce, Známý


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39