Chytré aplikace pro chytré mobily

Placená inzerce Zajímají vás aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Symbian? Chcete vědět, na čem již pracují vývojáři a co můžete mít zdarma?
Team :-)mojelogo firmy Axima vyvíjí již více než rok aplikace pro chytré telefony a zejména pak pro mobily spadající do skupiny Series 60 s operačním systémem SYMBIAN. Po úspěšných utilitách BT Jack a MobSpy, které byly staženy a nainstalovány do tisíců mobilů (volně ke stažení na wap serveru wap.mojelogo.cz v sekci SYMBIAN), je poslední vydanou freewarovou aplikací mobilní webová kamera s názvem MobCam (www.mobcam.cz). Jedná se o aplikaci, která spojuje funkci mobilního fotoaparátu s datovou komunikací. MobCam umožňuje velmi rychlý a efektivní přenos pořízených obrázků na libovolný internetový server. Free verze této aplikace komunikuje přímo se serverem www.mobcam.cz , kde je možno téměř ihned prohlížet fotky odeslané z telefonu. Českou mobilní aplikaci MobCam již používají tisíce lidí z celého světa.

Provozujete digilab? Aplikace pro přenos digitálních fotek z mobilních telefonů Vašich zákazníků je Vám k dispozici.

V současné době pracují vývojáři teamu :-)mojelogo na zdokonalení této technologie, která bude již brzy nasazena v novém projektu s názvem MOBLOG. Tím to však zdaleka nekončí, protože již v průběhu ledna 2005 budou moci majitelé chytrých telefonů vyzkoušet další „chytrou aplikaci“, kterou je :-)mojelogo GPS.

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Aplikace, Mobil

Určitě si přečtěte

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

Mobily s logem Google: 10 let od prvního prototypu po Pixel 2

** První Android jsme zkoušeli před deseti lety v emulátoru. ** Tehdejší prototyp měl k dnešnímu smartphonu daleko. ** Přišla řada Nexus, pak Pixel a Google vždy udržel punc výjimečnosti.

Včera | Kůžel Filip, Kovaczicz Johanna | 11

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

Apple iPhone 8: každoroční upgrade ve stejném těle [recenze]

** Tělo je prakticky stejné, až na skleněná záda ** Procesor je bestie, Apple předběhl konkurenci na řádný kus ** S designem si výrobce moc hlavu nelámal

22.  10.  2017 | Michlovský Jakub | 95