Chytré aplikace pro chytré mobily

Placená inzerce Zajímají vás aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Symbian? Chcete vědět, na čem již pracují vývojáři a co můžete mít zdarma?
Team :-)mojelogo firmy Axima vyvíjí již více než rok aplikace pro chytré telefony a zejména pak pro mobily spadající do skupiny Series 60 s operačním systémem SYMBIAN. Po úspěšných utilitách BT Jack a MobSpy, které byly staženy a nainstalovány do tisíců mobilů (volně ke stažení na wap serveru wap.mojelogo.cz v sekci SYMBIAN), je poslední vydanou freewarovou aplikací mobilní webová kamera s názvem MobCam (www.mobcam.cz). Jedná se o aplikaci, která spojuje funkci mobilního fotoaparátu s datovou komunikací. MobCam umožňuje velmi rychlý a efektivní přenos pořízených obrázků na libovolný internetový server. Free verze této aplikace komunikuje přímo se serverem www.mobcam.cz , kde je možno téměř ihned prohlížet fotky odeslané z telefonu. Českou mobilní aplikaci MobCam již používají tisíce lidí z celého světa.

Provozujete digilab? Aplikace pro přenos digitálních fotek z mobilních telefonů Vašich zákazníků je Vám k dispozici.

V současné době pracují vývojáři teamu :-)mojelogo na zdokonalení této technologie, která bude již brzy nasazena v novém projektu s názvem MOBLOG. Tím to však zdaleka nekončí, protože již v průběhu ledna 2005 budou moci majitelé chytrých telefonů vyzkoušet další „chytrou aplikaci“, kterou je :-)mojelogo GPS.

Diskuze (2) Další článek: Nokia chrání své baterie proti padělatelům hologramem

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Aplikace, Webová kamera, Mobil

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20