Chytré aplikace pro chytré mobily

Placená inzerce Zajímají vás aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Symbian? Chcete vědět, na čem již pracují vývojáři a co můžete mít zdarma?
Team :-)mojelogo firmy Axima vyvíjí již více než rok aplikace pro chytré telefony a zejména pak pro mobily spadající do skupiny Series 60 s operačním systémem SYMBIAN. Po úspěšných utilitách BT Jack a MobSpy, které byly staženy a nainstalovány do tisíců mobilů (volně ke stažení na wap serveru wap.mojelogo.cz v sekci SYMBIAN), je poslední vydanou freewarovou aplikací mobilní webová kamera s názvem MobCam (www.mobcam.cz). Jedná se o aplikaci, která spojuje funkci mobilního fotoaparátu s datovou komunikací. MobCam umožňuje velmi rychlý a efektivní přenos pořízených obrázků na libovolný internetový server. Free verze této aplikace komunikuje přímo se serverem www.mobcam.cz , kde je možno téměř ihned prohlížet fotky odeslané z telefonu. Českou mobilní aplikaci MobCam již používají tisíce lidí z celého světa.

Provozujete digilab? Aplikace pro přenos digitálních fotek z mobilních telefonů Vašich zákazníků je Vám k dispozici.

V současné době pracují vývojáři teamu :-)mojelogo na zdokonalení této technologie, která bude již brzy nasazena v novém projektu s názvem MOBLOG. Tím to však zdaleka nekončí, protože již v průběhu ledna 2005 budou moci majitelé chytrých telefonů vyzkoušet další „chytrou aplikaci“, kterou je :-)mojelogo GPS.

Diskuze (2) Další článek: Nokia chrání své baterie proti padělatelům hologramem

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Aplikace, Webová kamera, Mobil

Určitě si přečtěte