Chytré hodinky Armodd zkouší kombinovat styl a dostupnou cenu

Značka Armodd představuje dvojici nových chytrých hodinek – Candywatch pro ženy a Silentwatch pro muže. Přináší celou plejádu důležitých funkcí, nechybí upozornění a notifikace na příchozí hovory, SMS zprávy a další oznámení, monitor spánku, krokoměr, 9 sportovních režimů pro cvičení, dálkové ovládání spouště fotoaparátu či snímání tepové frekvence. Samozřejmostí jsou různé ciferníky.

Největším rozdílem je samotný vzhled. Dámské hodinky Candywatch mají zaoblené jemné tvary a jsou dostupné ve dvou barevných variantách – stříbrné a růžově zlaté. Kromě magnetického kovového řemínku je možné dokoupit také kožený v bílé a černé barvě. Tato verze vyjde na 2 590 Kč.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Takhle vypadají dámské Candywatch...

Pánské hodinky Silentwatch mají minimalistický a stylový vhled, který neposkvrní ani pracovní oblek. K dispozici jsou ve stříbrné a černé variantě, taktéž s kovovým nebo koženým řemínkem. Cena byla stanovena na 2 390 Kč. Obě verze fungují s operačním systémem iOS i Android.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
...a takhle pánské Silentwatch.

Zatím tedy jen velmi zběžné představení a tiskové snímky, ale hodinky jsou na cestě do redakce a v příštích dnech se na ně podíváme podrobněji.

Diskuze (3) Další článek: Velké změny pro piloty dronů: Povinná registrace, zákaz pro děti, ale také uvolnění pravidel

Témata článku: Android, Chytré hodinky, Smartwatch, Hodinky, Wearables, Styl, Řemínek, Dostupná cena


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple Watch Series 4 — o parník před konkurencí

RECENZE: Apple Watch Series 4 — o parník před konkurencí

** Apple Watch se po letech dočkaly vylepšeného designu ** Hlavní změnou je větší displej s tenčími rámečky ** Zlepšila se však i výbava a použité senzory

Martin Miksa | 187

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 126