Chytré hodinky Fitbit dostávají novou verzi systému a několik nových aplikací

Fitbit představil novou verzi operačního systému pro chytré hodinky Ionic a Versa. Fitbit OS 3.0 přinese vylepšený přehled informací a cvičení založená na stanovených cílech, dále nové ciferníky a několik nových aplikací pro zdraví, kondici, a ovládání chytré domácnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Nově bude možné sledovat průběh spánku, zadávat příjem tekutin a hmotnost. Uživatelé mohou nastavit cíle v rámci spálených kalorií, ušlé vzdálenosti nebo času pro více než 15 druhů sportů, mezi které patří běh, cyklistika, plavání a další. Sledovat lze statistiky v reálném čase, pokrok a také oslavy, jakmile je dosaženo zadaného cíle.

Nové aplikace, dostupné ihned:

 • achu health: Tento motiv ciferníku převádí naměřená Fitbit data na předpověď možných nemocí. Aplikace upozorní uživatele v době, kdy tělo jeví příznaky nemoci dříve, než samotná nemoc propukne.
 • Couch to 5K: Využívá Fitbit naměřená data, jako jsou spálené kalorie a uběhnutá vzdálenost a nabízí tipy a tréninkové programy pro závody od 5 kilometrů po maraton.
 • Genius Wrist: Obsahuje čtyři aplikace (Gym Genius, Gym Time Pro, Workout Builder a Workout Genius), které poskytují nástroje pro tréninky a produktivitu. Aplikace nabízí další metodu, jak sledovat svá Fitbit Data a tréninky kdykoliv a kdekoliv.
 • MySwimPro: Nabízí vedení v oblasti plavání, tréninkové plány a video kouče pro všechny kategori plavců. Využívá monitorování srdečního tepu a pomáhá zlepšit výkon plavání. Po tréninku poskytne celkovou analýzu.
 • Alpine Snow: Svahy už Fitbit zařízení nečiní problém. Nově je možné na svazích sledovat rychlost, počet sjezdů, nadmořskou výšku, počasí, spálené kalorie a srdeční tep. To vše v reálném čase v aplikaci Fitbit spolu s GPS trasou.
 • Skateboard: Monitoruje rychlost, srdeční tep, spálené kalorie a ujetou vzdálenost během jízdě na skateboardu. Založeno na datech Fitbit.

Fitbit rozšiřuje svou knihovnu aplikací Fitbit App Gallery o 10 nových populárních značek z oblasti zdraví a kondice. Tyto aplikace nabízí na bázi Fitbit dat vedení a tipy pro zlepšení pokroku a motivace během tréninků. Od svého spuštění v roce 2017 nabízí Fitbit App Gallery stále rychleji rostoucí komunitu, která dnes čítá více než 44 000 vývojářů.

Aplikace dostupné v roce 2019:

 • Charity Miles: Synchronizuje Fitbit data a za každou naměřenou míli poskytuje finance 40 světovým charitám.
 • FitBark: Pomáhá uživatelům a jejich pejskům zůstat fit společně. Zobrazuje denní Fitbit statistiky uživatele i čtyřnohého přítele jako jsou aktivita, vzdálenost, spálené kalorie uživatele i mazlíčka.
 • GOLD’S AMP pro Fitbit (Gold’s Gym): Řada kardio a silových cvičení navržených pro chytré hodinky experty z Gold’s Gym. Uživatel s touto aplikací získá pokyny pro své tréninky, včetně vizuálních ukázek, odpočítávání a intervalů s odezvou v podobě vibrací.
 • MINDBODY: Udržuje přehled plánů v oblíbených fitness a wellness zařízeních a zobrazuje následující MINDBODY hodiny přímo v hodinkách.
 • Noonlight: Ochrání a uklidní uživatele bezpečnostními prvky přímo na zápěstí, což zjednoduší zavolání si pomoci.
 • TRX: Nabídne koučování ke zrychlení a zefektivnění TRX Suspension Training® cvičení s využitím naměřených Fitbit dat.
Váš názor Další článek: Další do rodiny. Levný HTC Desire 12s má na zádech falešný duální foťák

Témata článku: Aplikace, Chytré hodinky, Hodinky, Aktualizace softwaru, Operační systémy, Fitbit, FitbitOS, Reálný čas, Kalorie, Odpočítávání, Nová aplikace, Ujetá vzdálenost, Naměřené data, Fitbit APP Gallery, Uživatelé, Uběhnutá vzdálenost, App Gallery, Nový ciferník, Nadmořská výška, Tréninkový program, Verze systému, Stanovený cíl, Druh sportu, Příznaky, Finance


Určitě si přečtěte