City mobile: nový virtuál sliby nešetří

Narozeninová sleva, sleva za samostatnost, akce o Vánocích, hra ve slevové kostky a třeba tarify pro celou rodinu. Splní City mobile, co slíbil? Startuje 17. července.
City mobile: nový virtuál sliby nešetří

Ve středu 17. července představí své služby virtuální operátor City mobile. Slibuje toho opravdu hodně, prostřednictvím svého Facebooku už avizoval například to, že když si jeho služby pořídíte v den svého svátku či narozenin, dostane 20% slevu. Jeho tarify budou předplacené, avšak s alternativou předplácet si z kreditu balíčky. Vydedukovat si můžeme, že tarifů bude mít City mobile vícero. Základní varianta nabídne sazbu 0,60 Kč za volání do vlastní sítě a 1,50 Kč do ostatních sítí. Vadou na kráse je účtování hovorů po celých minutách (60+60).

Klepněte pro větší obrázek
Na webu City mobile se zatím dozvíme jen to, že startuje brzy

Odchozí SMS do vlastní sítě má stát 60 haléřů, do ostatních sítí dvojnásobek. Také u City mobile se bude vyžadovat jakási minimální měsíční útrata ve výši 38 Kč, pokud zákazník nevyužije služby v této hodnotě, bude mu částka odečtena z kreditu. Na druhou stranu bude zákazníkům na přání umožněno pozastavit služby po dobu 84 dní. City mobile slibuje i bohatou datovou nabídku, konkrétně takto:

Pro zákazníka milujícího využívat data bude přichystána výhoda levnějších datových tarifů a také bude k mání tarif zvýhodňující vše, který se bude chovat jako paušál.“

Co se týče tarifů, na svém Facebooku vyzradil operátor, že nabídne tarify pro rodinu, jmenovat se budou příznačně Family. Z jednoho tarifu tak budou moci služby čerpat až čtyři čísla. Cenové hladiny zatím nevíme, ale nejvyšší tarif prý bude stát 1996 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
O soutěže bude postaráno, provoz infolinky bude v létě omezen (obr.: Facebook)

Dále ještě víme, že k mání budou dvě úrovně péče. Ten kdo si vystačí sám s internetovou samoobsluhou, má mít 20% slevu nebo služby navíc. Za hovor s operátorem ale zaplatí 15 Kč. Pokud se vzdá slevy, respektive bonusů, nebude za hovor s operátorem platit nic. A aby toho nebylo málo, slibuje City mobile rovnou vánoční akce: soutěže o vouchery na různé zboží z e-Shopu.

Diskuze (47) Další článek: O2 zlepšuje mobilní samoobsluhu pro Android a iOS

Témata článku: Virtuální operátoři, Hospodaření a finance, Mobil, Slib, City, Cit, Vir


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113