Claudia Schiffer propaguje vlastní Palm Vx

Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer.
Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer. Ta propaguje speciální verzi Palm Vx, který bude nabízen v modře kovovém provedení. Dostupný bude na podzim. Jinak to bude naprosto normální Palm Vx, který se opravdu bude lišit jen jiným barevným krytem. Co se týče softwaru, tak bude Palm Vx Claudia Schiffer Edition dodáván i s CD, na kterém budou programy, které vybrala Claudia ze svých oblíbených. Cílem Palmu je dostat se do povědomí nejen mezi technicky zaměřenými obyvateli, ale i mezi příznivci pop kultury.

Živě komentuje: Upřímně se jako spíše člen technicky zaměřené části obyvatelstva děsím výběru programů sestavených Claudií. Pochopitelně se nedá čekat, že by si Claudia sedla třeba k PalmGearu a začala vybírat své nejzajímavější prográmky. Pochopitelně to nevybere ona a jen se pod to podepíše. Přesto mi není příliš jasné, co bude tato sestava obsahovat. To, že bude k mání Palm Vx kromě šedého provedení i v modravé verzi je skutečně jen kosmetická záležitost. Spíše bude zajímavé sledovat, jestli k podobnému kroku přikročí i ostatní společnosti. Třeba HandSpring se svým Visorem by jistě mohl angažovat Geordiho ze Star Treku, který také nosí Visor.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2