Claudia Schiffer propaguje vlastní Palm Vx

Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer.
Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer. Ta propaguje speciální verzi Palm Vx, který bude nabízen v modře kovovém provedení. Dostupný bude na podzim. Jinak to bude naprosto normální Palm Vx, který se opravdu bude lišit jen jiným barevným krytem. Co se týče softwaru, tak bude Palm Vx Claudia Schiffer Edition dodáván i s CD, na kterém budou programy, které vybrala Claudia ze svých oblíbených. Cílem Palmu je dostat se do povědomí nejen mezi technicky zaměřenými obyvateli, ale i mezi příznivci pop kultury.

Živě komentuje: Upřímně se jako spíše člen technicky zaměřené části obyvatelstva děsím výběru programů sestavených Claudií. Pochopitelně se nedá čekat, že by si Claudia sedla třeba k PalmGearu a začala vybírat své nejzajímavější prográmky. Pochopitelně to nevybere ona a jen se pod to podepíše. Přesto mi není příliš jasné, co bude tato sestava obsahovat. To, že bude k mání Palm Vx kromě šedého provedení i v modravé verzi je skutečně jen kosmetická záležitost. Spíše bude zajímavé sledovat, jestli k podobnému kroku přikročí i ostatní společnosti. Třeba HandSpring se svým Visorem by jistě mohl angažovat Geordiho ze Star Treku, který také nosí Visor.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15