Claudia Schiffer propaguje vlastní Palm Vx

Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer.
Chcete propagovat nějaký výrobek a došly vám nápady? Tak nechte zazpívat nějaký slogan nebo angažujte známou osobnost. To druhé zvolil Palm, když angažoval modelku Claudii Schiffer. Ta propaguje speciální verzi Palm Vx, který bude nabízen v modře kovovém provedení. Dostupný bude na podzim. Jinak to bude naprosto normální Palm Vx, který se opravdu bude lišit jen jiným barevným krytem. Co se týče softwaru, tak bude Palm Vx Claudia Schiffer Edition dodáván i s CD, na kterém budou programy, které vybrala Claudia ze svých oblíbených. Cílem Palmu je dostat se do povědomí nejen mezi technicky zaměřenými obyvateli, ale i mezi příznivci pop kultury.

Živě komentuje: Upřímně se jako spíše člen technicky zaměřené části obyvatelstva děsím výběru programů sestavených Claudií. Pochopitelně se nedá čekat, že by si Claudia sedla třeba k PalmGearu a začala vybírat své nejzajímavější prográmky. Pochopitelně to nevybere ona a jen se pod to podepíše. Přesto mi není příliš jasné, co bude tato sestava obsahovat. To, že bude k mání Palm Vx kromě šedého provedení i v modravé verzi je skutečně jen kosmetická záležitost. Spíše bude zajímavé sledovat, jestli k podobnému kroku přikročí i ostatní společnosti. Třeba HandSpring se svým Visorem by jistě mohl angažovat Geordiho ze Star Treku, který také nosí Visor.

Váš názor Další článek: Příjemný a chytrý - Siemens S25

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62