CommanderPack - když vám jde zubatá po krku

Na světě je zajímavý batůžek nabízející snad všechny komunikační kanály současnosti. Prakticky se s ním dovoláte kdekoli na světě, ať jste na signálu nebo ne. Zvýší se také šance na vaše přežití v krizových situacích.
CommanderPack - když vám jde zubatá po krku

Události z 11. září předminulého roku vedly společnost NetworkAnatomy k vytvoření batůžku do nepohody. Nazvala ho CommanderPack a i když je produkt trochu mimo hlavní zaměření našich stránek, přišel nám dost zajímavý na to, abychom se o něj s vámi podělili.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
CommanderPack: batůžek poslední záchrany

Když se člověk dostane do stavu nouze, nejdůležitější v takovém okamžiku bývá, dát svému okolí vědět, kde se nacházím, v jakém jsem stavu apod. Útroby batůžku CommanderPack proto skrývají snad všechny současné komunikační prostředky.

Když je nutné si zavolat

Batůžek CommanderPack v sobě integruje prostředky pro hlasovou, datovou a obrazovou komunikaci. Člověk si nikdy nemůže být jistý, která z variant hlasové komunikace bude v případě krize dostupná, proto má v batůžku na výběr mezi radiostanicí, mobilním telefonem (analogovým i digitálním), satelitním telefonem a službami, které poskytuje tablet s internetem skrze Wi-Fi nebo satelitní telefon. V tabletu budou navíc připraveny aplikace, které mohou v krizi přijít vhod – například detailní předpověď počasí. Samozřejmostí je také poziční systém GPS.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
CommanderPack do každé rodiny

Aby byl celý systém neustále k dispozici, bylo velmi důležité vyřešit přísun energie. Stará se o to solární panel a několik záložních systémů. Batůžek je zkonstruován tak, aby vydržel nešetrné zacházení i stížené podmínky. Dokonce je vodotěsný až do tlaku jedné atmosféry a na vodě plave. CommanderPack se vyrábí v jedné velikosti a ve třech barevných variantách – maskovací, černé a červené.  Součástí sady je také přilba vybavena svítilnou a malou kamerou, která poskytne druhé straně důležité obrazové informace.

Doporučeným příslušenstvím je CommanderGauntlet – rukavice jako z vědeckofantastického seriálu. Zatím je však pouze ve vývoji. Kromě silné svítilny bude nabízet hlavně možnost dálkového ovládání v CommanderPacku. Na displeji se budou rovněž zobrazovat důležité informace. Rukavice bude také odolná vůči vodě a nešetrnému zacházení.

Klepněte pro větší obrázek
S rukavicí CommanderGauntlet jsou všechny komunikační funkce
hned po ruce. S batůžkem rukavice komunikuje bezdrátově

Pro manažery v nouzi

Batůžek CommanderPack není jediným produktem v nabídce NetworkAnatomy pro krušné chvíle, do kterých se člověk může dostat. Příruční zavazadlo velikosti tašky pro notebook nese název CommanderCase a nabízí téměř všechny funkce, jaké jsou skryty v batůžku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  
CommanderCase


Další informace o elektronických udělátkách poslední záchrany najdete na stránkách výrobce.

Diskuze (10) Další článek: Nové funkce SMS brány na t-zones

Témata článku: Příslušenství, Krk


Určitě si přečtěte