Čtyři věci, které jste o mobilech od Samsungu možná nevěděli

Na trhu je množství smartphonů nabízejících různé funkce a služby, o kterých jste možná ani netušili. Nejrozšířenější značkou je Samsung, který používá systém Android.
Čtyři věci, které jste o mobilech od Samsungu možná nevěděli

YouTube Premium na 4 měsíce zdarma

Jedním z benefitů je služba YouTube Premium, která vás zbaví reklamy a umožní vám přehrávání skladeb i offline. Služba je ale placená. Pokud si však do 31. října zakoupíte jedno z mobilních zařízení Galaxy od společnosti Samsung, například aktuální Galaxy S10e I S10 I S10 +, získáte službu YouTube Premium až na čtyři měsíce zdarma. Při výběru jiných zařízení z rodiny Galaxy (včetně tabletů), získáte možnost si vyzkoušet nové prémiové funkce YouTube po dobu dvou měsíců.

NFC čip ve všech smartphonech

Dalším z benefitů je podpora mobilních plateb (např. služba Google Pay), díky kterým můžete platit pohodlně a nepotřebujete mít fyzicky u sebe platební kartu. Podmínkou je, aby mělo vaše zařízení NFC čip, který není běžnou záležitostí ve všech mobilních zařízeních na trhu. Všechny smartphony Samsung Galaxy ho však mají, což je výhoda, pro kterou se rovněž vyplatí jít do zařízení Galaxy.

Aktualizace systému

Důležitou součástí softwaru smartphonů jsou pravidelné updaty, tedy aktualizace systému. Ať už jde o aktualizace verze, která je v zařízení použita, nebo dostupnost zcela nové verze Androidu. Aktualizace jsou v zařízeních Samsung Galaxy pravidelné a výrobce se snaží, aby byl váš smartphone neustále v dobré kondici. Aktualizace jsou zaměřeny zejména na bezpečnost zařízení, které používáte, ale i na zlepšení a zpříjemnění jeho používání. Poslední aktualizace Galaxy S10 například vylepšila funkce fotoaparátu a doplnila je o ty z Galaxy Note10.

Klepněte pro větší obrázek

Přístup ke všem službám Google

Benefitů zařízení Samsung Galaxy je daleko více, avšak už jen ty výše uvedené se vyplatí. Je třeba ještě zmínit, že právě zařízení od Samsungu mají plný přístup ke všem oblíbeným službám a aplikacím od Google. Počínaje Google Maps přes váš účet Gmail a Disk Google až po přehrávač videí YouTube.

Další článek: Véčko a obrněnec jsou v prodeji. Nokia začala prodávat nové tlačítkové mobily s KaiOS


Určitě si přečtěte

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27

Tohle příslušenství musíte mít. Drobnosti pro smartphony, které překvapí i potěší

Tohle příslušenství musíte mít. Drobnosti pro smartphony, které překvapí i potěší

** I malá drobnost může udělat velkou radost ** Redukce, kabely, sluchátka, powerbanky, hračky a další gadgety ** Ceny se pohybují od stovky až po několik tisíc korun

Jan Láska | 7