Další lokalizace pro Palmy a Visory, tentokrát i pro Slováky

Pokud by někomu připadalo, že tři lokalizace systému Palm OS jsou málo, máme pro něj další připravovaný kousek.
Americká firma Paragon Software připravuje novou várku lokalizovaných verzí Palm Osu, konkrétně pro Visor, kde mezi jinými figuruje čeština i slovenština. Jazyků je celkem 12: bulharština, chorvatština, čeština, estonština, maďarština, polština, rumunština, ruština, slovenština, slovinština a ukrajinština. Pro naše přátele v „ost-blocku“ tedy radostná zpráva.

V současnosti se již prodává lokalizace PiLoc pro turečtinu nebo hebrejštinu, například demoverze turečtiny se dá nahrát ze ZDNetu. Součástí lokalizace je přeložení všech dialogů, nabídek, ikon, klávesnice, lokalizace fontů a podobně. Jedná se o demo, plná verze stojí 15 dolarů. Z toho se tedy dá určit i cena české nebo slovenské verze, která bude okolo 600 korun. Je ale velmi pravděpodobné, že se jedná o tutéž lokalizaci, o které jsme již v souvislosti s Visory psali. Ta bude pro Visor k dispozici zdarma, oslovit by mohla také „visoristy“ na Slovensku. Již avizovanou lokalizaci zadarmo i tuto lokalizaci šíří stejný distributor.

Dostupný bude koncem ledna a k dispozici bude v distribuční síti MDS Holdings – český distributor CDS. Slovensko spadá pod české CDS také.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15