Další lokalizace pro Palmy a Visory, tentokrát i pro Slováky

Pokud by někomu připadalo, že tři lokalizace systému Palm OS jsou málo, máme pro něj další připravovaný kousek.
Další lokalizace pro Palmy a Visory, tentokrát i pro Slováky
Americká firma Paragon Software připravuje novou várku lokalizovaných verzí Palm Osu, konkrétně pro Visor, kde mezi jinými figuruje čeština i slovenština. Jazyků je celkem 12: bulharština, chorvatština, čeština, estonština, maďarština, polština, rumunština, ruština, slovenština, slovinština a ukrajinština. Pro naše přátele v „ost-blocku“ tedy radostná zpráva.

V současnosti se již prodává lokalizace PiLoc pro turečtinu nebo hebrejštinu, například demoverze turečtiny se dá nahrát ze ZDNetu. Součástí lokalizace je přeložení všech dialogů, nabídek, ikon, klávesnice, lokalizace fontů a podobně. Jedná se o demo, plná verze stojí 15 dolarů. Z toho se tedy dá určit i cena české nebo slovenské verze, která bude okolo 600 korun. Je ale velmi pravděpodobné, že se jedná o tutéž lokalizaci, o které jsme již v souvislosti s Visory psali. Ta bude pro Visor k dispozici zdarma, oslovit by mohla také „visoristy“ na Slovensku. Již avizovanou lokalizaci zadarmo i tuto lokalizaci šíří stejný distributor.

Dostupný bude koncem ledna a k dispozici bude v distribuční síti MDS Holdings – český distributor CDS. Slovensko spadá pod české CDS také.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení