Další novinky Paegasu na leden

Paegas na leden připravil několik dalších novinek, které mnohé dozajista potěší; jedná se o prodloužení několika předvánočních akcí.
Další novinky Paegasu na leden

Paegas na leden připravil několik dalších novinek, které mnohé dozajista potěší; jedná se o prodloužení několika předvánočních akcí.

Počátkem listopadu uvedl Paegas novou službu ClickBox, která kombinuje faxovou, e-mailovou a hlasovou schránku. Uživatelé, kteří si tuto službu aktivovali minulý rok, měli ClickBox zdarma – byl jim tedy odpuštěn jak poplatek za aktivace, tak měsíční paušál – oba činí 94,50 Kč s DPH. Je to logické – Paegas chtěl, aby si lidé mohli tuto službu vyzkoušet ještě dříve, než za ni začnou normálně platit. K tomu přidal 100 wapových minut zdarma jak v listopadu, tak v prosinci.

ClickBox zdarma na celý leden

Podle tiskové zprávy se doba bezplatnosti ClickBoxu prodlužuje i na celý leden. Dokud vám tedy nedojde od Paegasu dopis, v němž vám bude začátek účtování oznámen, nebudete za ClickBox platit. Do té doby (a samozřejmě i poté) můžete buďto přejít na ClickBox Easy, který je zdarma, přičemž vám zůstane e-mailová adresa, nebo se vrátit zpět k původní adrese a standardní hlasové schránce. Oba přechody jsou zdarma a rádi vám s nimi (podle vlastních slov) pomohou na infolince.

Aktivace ClickBoxu je tedy zdarma i nyní. Pokud máte zájem si službu rychle vyzkoušet, než za ní budete platit, máte ještě šanci. Akce sto wapových minut zdarma se však už neprodlužuje, tj. v lednu už budete za WAP normálně platit.

Pokud nevíte, co je Paegas Click a jaké služby nabízí, doporučuje vám tyto články:

Bondovka za kačku i nadále

Paegas také prodloužil akci bondovka (lehké hands free) za korunu k aktivaci jakéhokoliv tarifního programu. Bondovkou tak chce vyjít vstříc těm, kteří rádi telefonují za volantem, a od nového nemohou volat s mobilem v ruce. Pokud si pořídíte ve značkových prodejnách běžnou hands free sadu, bude vám namontována zdarma v autorizovaných servisních centrech.
Diskuze (2) Další článek: Aktuální ceny doťáků Paegasu

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Leden, LED, Paegas

Určitě si přečtěte