Další Trick Českého Telecomu

Zjistili jsme další podrobnosti ohledně posílání textovek a e-mailů z telefonních budek. Víme, jaké karty je nutné si pořídit, v jakých hodnotách a kolik bude jedna textovka stát do konce června.Oživeno.
Další Trick Českého Telecomu

Trick Českého Telecomu

Jak jste jistě zpozorovali, Český Telekom začne před prázdninami nabízet posílání textovek a e-mailů z telefonních budek. V diskusi jste řešili, kolik taková SMS bude asi stát a zda-li budete moci použít vaši stávající telefonní kartu. Zjistili jsme bližší informace.

Starým kartám odzvonilo

Do konce letošního roku se rozloučíme se stávajícími čipovými kartami Českého Telecomu a od konce května si budeme moci pořídit nové – multifunkční čipové karty Trick. S kartami Trick budete moci stále volat, ale možnosti budou širší o již zmíněné rozesílání textovek a e-mailů. Nové karty Trick si budete moci pořídit v nominálních hodnotách 150, 200 a 300 korun. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Takhle budou vypadat nové telefonní karty

A teď to nejdůležitější: Textovky poslané z telefonních budek budou stát 0,90 Kč. Zmíněná cena platí jen do konce června, potom bude následovat „mírné“ zdražení na zhruba tři koruny. Cena e-mailu není zatím ještě známa, ale bude zhruba na stejné úrovni.

Oživeno: Počet automatů, ze kterých si budete moci poslat SMS nebo E-mail, bude zhruba patnáct tisíc.

 

Diskuze (78) Další článek: Samsung SGH-Q200: asijská noblesa oficiálně v Česku (test)

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Mírné zdražení, Telecom, TRI

Určitě si přečtěte