Další Trick Českého Telecomu

Zjistili jsme další podrobnosti ohledně posílání textovek a e-mailů z telefonních budek. Víme, jaké karty je nutné si pořídit, v jakých hodnotách a kolik bude jedna textovka stát do konce června.Oživeno.
Další Trick Českého Telecomu

Trick Českého Telecomu

Jak jste jistě zpozorovali, Český Telekom začne před prázdninami nabízet posílání textovek a e-mailů z telefonních budek. V diskusi jste řešili, kolik taková SMS bude asi stát a zda-li budete moci použít vaši stávající telefonní kartu. Zjistili jsme bližší informace.

Starým kartám odzvonilo

Do konce letošního roku se rozloučíme se stávajícími čipovými kartami Českého Telecomu a od konce května si budeme moci pořídit nové – multifunkční čipové karty Trick. S kartami Trick budete moci stále volat, ale možnosti budou širší o již zmíněné rozesílání textovek a e-mailů. Nové karty Trick si budete moci pořídit v nominálních hodnotách 150, 200 a 300 korun. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Takhle budou vypadat nové telefonní karty

A teď to nejdůležitější: Textovky poslané z telefonních budek budou stát 0,90 Kč. Zmíněná cena platí jen do konce června, potom bude následovat „mírné“ zdražení na zhruba tři koruny. Cena e-mailu není zatím ještě známa, ale bude zhruba na stejné úrovni.

Oživeno: Počet automatů, ze kterých si budete moci poslat SMS nebo E-mail, bude zhruba patnáct tisíc.

 

Diskuze (78) Další článek: Samsung SGH-Q200: asijská noblesa oficiálně v Česku (test)

Témata článku: Operátoři, Ostatní, TRI, Mírné zdražení, Telecom


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39