Dárky od Paegasu vám zpříjemní Vánoce

Zatímco loni dával Paegas k Twist sadám hodinky, letos přichází s mnohem praktičtějším dárkem. A nejen k sadám Twist.
Dárky od Paegasu vám zpříjemní Vánoce
Zatímco loni dával Paegas k Twist sadám hodinky, letos přichází s mnohem praktičtějším dárkem. A nejen k sadám Twist.

Od 6. listopadu dostanete u dealerů Paegasu nebo přímo v prodejnách operátora ke každé koupené sadě nebo předplacené kartě Twist batoh značky Reebok. Pokud se vám líbí studentíci s batohy s jedním popruhem, vězte, že podobný v ceně 1 249 korun čeká právě na vás. V zásadě tedy máte kartu Twist zdarma. Lze to říct i jinak: když si v prodejně Paegasu koupíte batoh Reebok, dostanete Twistku zdarma. Batoh bude k dispozici v barvě tmavomodré, šedohnědé a zelené. Tato nabídka však platí pouze do vyprodání zásob, což může být hodně brzy. Rada tedy zní: Spěchej, ale přes ulici utíkej opatrně.

Ani noví zákazníci, kteří si pořídí tarifní program, nepřijdou zkrátka. Nedostanou sice batoh, ale bondovku ke svému mobilu za pouhou korunu. Cena je tedy spíše symbolická a má asi vyjadřovat rčení, že „zadarmo ani kuře nehrabe“. Bondovku dostanete na dobírku, tedy nikoliv hned při koupi. Tato nabídka platí jak k běžnému tarifu, tak i tehdy, upíšete-li se na dva roky. Není však určena pro tarify Jistota a Data&SMS.

Navíc bude ve značkových prodejnách Paegasu probíhat další akce, a to jak pro nové, tak i stávající zákazníky. Kdokoliv si koupí sadu hands free, tedy „volné ruce“, může si nechat tuto sadu do auta instalovat zdarma.

Takže až se všichni v pondělí probudíte, rychle utíkejte pro svůj nový batůžek; dostanete Twist kartu zdarma.

Váš názor Další článek: Další Palm do mobilu, tentokráte od Kyocery

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Vánoční nabídka, Paegas

Určitě si přečtěte