Databázové systémy Sybase na Windows CE!

Šestá největší softwarová společnost na světě
Šestá největší softwarová společnost na světě Sybase včera seznámila odbornou veřejnost s novou technologií svého adaptivního serveru třídy anywhere pro zařízení využívající operačního systému Windows CE.

Sybase svůj server pro mobilní uživatele, který by měl splňovat požadavky kladené na co nejmenší paměťovou náročnost a disponovat technologií replikací dat, předvádí tento týden v San Jose na vývojářské konferenci k "nejmenšímu" operačnímu systému společnosti Microsoft.

Tímto krokem se společnost Sybase chystá získat přední postavení mezi dodavateli databázových systémů pro, jak sama uvádí v tiskových zprávách, uživatele s občasnými požadavky na data a kteří v neustále rostoucí míře využívají mobilních výpočetních systémů. Potěšení nad novým databázovým systémem pro platformu Windows CE vyjádřil slovy Rogera Gulrajaniho i Microsoft. Uvolnění betaverze se předpokládá ještě v průběhu toto čtvrtletí.

Váš názor Další článek: Produkty Oracle nyní i pro mobilní uživatele!

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Data, Výpočetní systém, Systém


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47