Datart EXPO: Veletrhy nejsou mrtvé, tenhle vás nechá vyzkoušet největší technologické hity

Datart chce oživit letitou tradici veletrhů spotřební elektroniky a na brněnském výstavišti otevře zábavní veletrh Datart EXPO s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. V pátek pro obchodní partnery, v sobotu 20. října 2018 pro širokou veřejnost. V průběhu dnešní tiskové konference několikrát zaznělo jméno veletrhu Invex (stane se EXPO duchovním nástupcem?) i nejstaršího veletrhu na světě, nedávno skončené berlínské IFA (velikostí však Datart konkurovat nehodlá).

Pořadatelé mají ambici vybudovat nejprestižnější veletrh elektroniky v ČR. Na druhou stranu to nebude až tak složité, podobných akcí zde mnoho není.

Lákadla jsou jasná – návštěvníci uvidí haldu novinek 80 světových značek na jednom místě. Vše bude možné vyzkoušet, popovídat si s produktovými manažery a školiteli, tedy lidmi, kteří o svých produktech vědí nejvíce. Za brzdu akce považuji vstupné ve výši 180 Kč, ale Datart dodává, že na jeho sociálních sítích budou probíhat soutěže o volné vstupy a lístky dostanou také zákazníci k zakoupenému zboží.

Zajímavě vypadá i doprovodný program. Například Siemens přiveze truck s kávou, kde si návštěvníci mohou udělat fotku, kterou jim následně otisknou na cappuccino. Electrolux přistaví svůj foodtruck s kuchařskou show, u Candy se bude vařit s Emanuelem Ridim, u Valery se zájemci mohou nechat učesat od kadeřníka a potkat se zde se Simonou Krainovou. DJI připravuje interaktivní expozici dronů s letovou klecí. Návštěvníci se také budou moci zastavit v chill-out zóně JBL  nebo ve fotokoutku Canonu či Nikonu, kde bude rovněž unikátní výstava fotografií, videí a hudby tvůrčího dua Czech Vibes.

Pozvánka na Datart EXPO:

V herní zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách a Datart EXPO Fortnite Cup za účasti top hráčů a streamerů. V zóně virtuální reality budou připraveny arkádové aktivity, extrémní závody a unikátní  360° Virtualizer. O zábavný program se postarají akrobatičtí tanečníci s Interactive Dance Show a hudební kapely Circus Brothers či Eddie Stoilow. Celý program budou moderovat Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová, dvojice známá z pořadu Re-Play na stanici Prima Cool. Návštěvníci se mohou také těšit na humanoidního Pepper robota, fotokoutek Freeze me, který jim vytvoří GIF animaci, či bohatý catering.

Datart EXPO navazuje na tradiční Domácí veletrh skupiny HP Tronic Zlín, jehož 23. ročník v minulém roce navštívilo bezmála 800 obchodních partnerů z 290 firem, kteří zhlédli expozice 85 značek na ploše 9 000 m2.

Diskuze (12) Další článek: Samsung u starších tabletů na svém e-shopu sleví až 3 tisíce. Stačí zadat kód

Témata článku: IFA, Facebook, Instagram, Virtuální realita, Datart, Veletrhy, Herní zóna, Expo, Nikon, Candy, Produktový manažer, Konzolová hra, Návštěvníci, Veletrh, Zakoupené zboží, Simona Krainová, Extrémní závod, Druhá strana, Canon, Minulý rok, Invex, Zlín, Široká veřejnost, Spotřební elektronika, Obchodní partner


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

RECENZE: Samsung Galaxy A40. Seznam má svůj první smartphone. Co to vlastně znamená?

** Samsung v ČR prodává hned dvě varianty smartphonu Galaxy A40 ** Jedna z nich je i speciální Seznam.cz Edition ** Rozdíly jsou u obou variant pouze v aplikační výbavě, recenze tedy, až na malé drobnosti, platí pro obě varianty

Martin Chroust | 32

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte

** Oficiálně to sice není Xiaomi, ale poměr cena/výkon má skvělý ** Dobrá výdrž, pěkné fotky a spolehlivá čtečka jsou hlavní zbraně ** Zklame horší odladěnost prostředí a slabší výsledky videa

Jakub Vrbacký | 18