Datart EXPO: Veletrhy nejsou mrtvé, tenhle vás nechá vyzkoušet největší technologické hity

Datart chce oživit letitou tradici veletrhů spotřební elektroniky a na brněnském výstavišti otevře zábavní veletrh Datart EXPO s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. V pátek pro obchodní partnery, v sobotu 20. října 2018 pro širokou veřejnost. V průběhu dnešní tiskové konference několikrát zaznělo jméno veletrhu Invex (stane se EXPO duchovním nástupcem?) i nejstaršího veletrhu na světě, nedávno skončené berlínské IFA (velikostí však Datart konkurovat nehodlá).

Pořadatelé mají ambici vybudovat nejprestižnější veletrh elektroniky v ČR. Na druhou stranu to nebude až tak složité, podobných akcí zde mnoho není.

Lákadla jsou jasná – návštěvníci uvidí haldu novinek 80 světových značek na jednom místě. Vše bude možné vyzkoušet, popovídat si s produktovými manažery a školiteli, tedy lidmi, kteří o svých produktech vědí nejvíce. Za brzdu akce považuji vstupné ve výši 180 Kč, ale Datart dodává, že na jeho sociálních sítích budou probíhat soutěže o volné vstupy a lístky dostanou také zákazníci k zakoupenému zboží.

Zajímavě vypadá i doprovodný program. Například Siemens přiveze truck s kávou, kde si návštěvníci mohou udělat fotku, kterou jim následně otisknou na cappuccino. Electrolux přistaví svůj foodtruck s kuchařskou show, u Candy se bude vařit s Emanuelem Ridim, u Valery se zájemci mohou nechat učesat od kadeřníka a potkat se zde se Simonou Krainovou. DJI připravuje interaktivní expozici dronů s letovou klecí. Návštěvníci se také budou moci zastavit v chill-out zóně JBL  nebo ve fotokoutku Canonu či Nikonu, kde bude rovněž unikátní výstava fotografií, videí a hudby tvůrčího dua Czech Vibes.

Pozvánka na Datart EXPO:

V herní zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách a Datart EXPO Fortnite Cup za účasti top hráčů a streamerů. V zóně virtuální reality budou připraveny arkádové aktivity, extrémní závody a unikátní  360° Virtualizer. O zábavný program se postarají akrobatičtí tanečníci s Interactive Dance Show a hudební kapely Circus Brothers či Eddie Stoilow. Celý program budou moderovat Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová, dvojice známá z pořadu Re-Play na stanici Prima Cool. Návštěvníci se mohou také těšit na humanoidního Pepper robota, fotokoutek Freeze me, který jim vytvoří GIF animaci, či bohatý catering.

Datart EXPO navazuje na tradiční Domácí veletrh skupiny HP Tronic Zlín, jehož 23. ročník v minulém roce navštívilo bezmála 800 obchodních partnerů z 290 firem, kteří zhlédli expozice 85 značek na ploše 9 000 m2.

Diskuze (12) Další článek: Samsung u starších tabletů na svém e-shopu sleví až 3 tisíce. Stačí zadat kód

Témata článku: IFA, Virtuální realita, Facebook, Instagram, Veletrhy, Datart, Brněnské výstaviště, Zóna, Zlín, Veletrh, Minulý rok, Návštěvníci, Široká veřejnost, Extrémní závod, Produktový manažer, Sociální síť, Simona Krainová, Celý program, Zakoupené zboží, Konzolová hra, Nikon, Volný vstup, Zábavný program, Spotřební elektronika, Top hráč


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 118

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137

Samsung překvapil! Galaxy A7 je jeho první mobil s trojitým foťákem

Samsung překvapil! Galaxy A7 je jeho první mobil s trojitým foťákem

** Tři foťáky, zoom byste však hledali marně. ** Pro Samsung nová konfigurace se kupodivu poprvé objevuje u mobilu střední třídy. ** Netradiční výbavu doplňuje čtečka otisků v bočním rámu.

Martin Chroust | 43

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61