Datart používá holografickou reklamu. Získáte z ní lepší představu o podobě telefonu nebo hodinek

Datart používá holografickou reklamu. Získáte z ní lepší představu o podobě telefonu nebo hodinek

Jak vypadá telefon z druhé strany? Je tlustý, nebo štíhlý? A jak má umístěná tlačítka? To obvykle z jednoho obrázku na běžném produktovém vizuálu nezjistíte. Mnohem lépe si ho můžete ale prohlédnout třeba na holografické prezentaci.

S novým typem reklamních stojanů v obchodních centrech přichází prodejce elektroniky Datart. Používá v něm holografický obraz, který dokáže zobrazit daný produkt ze všech stran. Navíc je taková prezentace vizuálně atraktivní a přitáhne pozornost spíše než klasický 2D vizuál.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Pohyblivý hologram známe hlavně ze sci-fi filmů, brzy ho ale budeme vídat běžně kolem sebe (Zdroj: Datart)

Prohlédnout si vybrané produkty z nabídky Datartu na holografických projekcích budete mít možnost od letošního listopadu do ledna příštího roku v několika pražských obchodních centrech. Projekci zajišťuje agentura HoloMotion Media a podle jejích zástupců jde o první použití takto velkých holografických panelů v Česku.

V první fázi Datart ve své prezentaci představí hologram hodinek a mobilního telefonu Xiaomi. Holografický panel si mohou už nyní prohlédnout návštěvníci nákupního centra Arkády Pankrác. V průběhu prosince a ledna se instalace přemístí do dalších obchodních center v Praze.

Diskuze (5) Další článek: Lenovo Yoga Smart Tab je povedený nástupce populárního „seriálového“ tabletu

Témata článku: Technologie, Hodinky, Datart, Marketing, Reklama, Hologramy, Prezentace, Vizuál, Centrum, Dobrá představa, Česká republika, Praha, Hologram, Obchodní centrum, Telefon


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 94

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

** Otestovali jsme nejvýkonnější Galaxy Note10+ s perem S Pen ** Plusová verze k maximálnímu výkonu přidává větší displej, kapacitně větší baterii a ToF snímač na zádech ** V recenzi jsme porovnali Note10+ i se základním Galaxy Note10

Martin Chroust | 157