Dejte kopačky přes mobil!

Protože letní lásky jsou ty nejhezčí, můžete teď namlouvat či rozeílat bolestné kopačky všem vašim obdivovatelům. Potřebujete mít pouze mobilní telefon - a ještě můžete vyhrát Nokii.
Dejte kopačky přes mobil!

Využijte druhou polovinu léta k novým přátelstvím a láskám, případně si jen tak zaflirtujte. Zúčastněte se soutěže o nejhezčí textovku, kterou "balíte" či si namlouváte svůj idol, případně jej pro nedostatek zájmu odmítáte. Jestli ve vás dříme básnický duch, můžete zkusit štěstí svou vlastní milostnou básní. Oskarova hra "Letní lásky", součást Oskarnevalu, začíná 12. srpna a trvá až do 9. září 2002.

Nokia 8310 pro nejaktivnějšího

Cítíte se osamělí? Najděte si v posledních letních dnech novou lásku nebo kamaráda, a vyhrajte zajímavou cenu. Špičkový telefon Nokia 8310 čeká na toho, kdo bude od 12. 8. do 2. 9. 2002 nejaktivněji využívat služeb SMS Seznamky.

Pište provokativní, zamilované, ale i odmítavé SMSky

Máte zkušenosti s psaním zamilovaných SMS zpráv? Dostali jste od své milé SMSkou “kopačky”, které Vás opravdu „nakoply“? Podělte se s námi o tyto texty a pošlete je na číslo 7744 s klíčovým slovem (dle příslušné kategorie) na začátku zprávy. Délka zprávy je omezena na maximálně 160 znaků (včetně klíčového slova) a nesmí obsahovat vulgární text.  

Klíčová slova pro jednotlivé kategorie:

  • FLIRT – flirtování přes SMS, pokoušíte se někoho „sbalit“,
  • KOPACKY (stačí jen KOP) – dáváte své bývalé lásce „kopačky“,
  • AMOR – milostné básně.

Od 3. do 9. září 2002 se stanete soudci a můžete hlasovat pro deset nejoriginálnějších příspěvků z každé kategorie. Nejlepší z jednotlivých kategorií vyhrají Nokii 8310! Dalších devět v každé kategorii dostane kredity až do výše 800 korun a vítězové budou zveřejněni do konce září. Ti, kteří se budou podílet na hlasování, obdrží po uzavření této soutěže Oskarnevalovou nápovědu, která je dalším klíčem k milionové výhře.

Diskuze (4) Další článek: Informace o provozu v síti T-Mobile v uplynulých 24 hodinách

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 8310, Mobil

Určitě si přečtěte