Dejte kopačky přes mobil!

Protože letní lásky jsou ty nejhezčí, můžete teď namlouvat či rozeílat bolestné kopačky všem vašim obdivovatelům. Potřebujete mít pouze mobilní telefon - a ještě můžete vyhrát Nokii.
Dejte kopačky přes mobil!

Využijte druhou polovinu léta k novým přátelstvím a láskám, případně si jen tak zaflirtujte. Zúčastněte se soutěže o nejhezčí textovku, kterou "balíte" či si namlouváte svůj idol, případně jej pro nedostatek zájmu odmítáte. Jestli ve vás dříme básnický duch, můžete zkusit štěstí svou vlastní milostnou básní. Oskarova hra "Letní lásky", součást Oskarnevalu, začíná 12. srpna a trvá až do 9. září 2002.

Nokia 8310 pro nejaktivnějšího

Cítíte se osamělí? Najděte si v posledních letních dnech novou lásku nebo kamaráda, a vyhrajte zajímavou cenu. Špičkový telefon Nokia 8310 čeká na toho, kdo bude od 12. 8. do 2. 9. 2002 nejaktivněji využívat služeb SMS Seznamky.

Pište provokativní, zamilované, ale i odmítavé SMSky

Máte zkušenosti s psaním zamilovaných SMS zpráv? Dostali jste od své milé SMSkou “kopačky”, které Vás opravdu „nakoply“? Podělte se s námi o tyto texty a pošlete je na číslo 7744 s klíčovým slovem (dle příslušné kategorie) na začátku zprávy. Délka zprávy je omezena na maximálně 160 znaků (včetně klíčového slova) a nesmí obsahovat vulgární text.  

Klíčová slova pro jednotlivé kategorie:

  • FLIRT – flirtování přes SMS, pokoušíte se někoho „sbalit“,
  • KOPACKY (stačí jen KOP) – dáváte své bývalé lásce „kopačky“,
  • AMOR – milostné básně.

Od 3. do 9. září 2002 se stanete soudci a můžete hlasovat pro deset nejoriginálnějších příspěvků z každé kategorie. Nejlepší z jednotlivých kategorií vyhrají Nokii 8310! Dalších devět v každé kategorii dostane kredity až do výše 800 korun a vítězové budou zveřejněni do konce září. Ti, kteří se budou podílet na hlasování, obdrží po uzavření této soutěže Oskarnevalovou nápovědu, která je dalším klíčem k milionové výhře.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 8310, Mobil

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39