Designérský masochismus: nový mobil Telit

Nový mobilní telefon společnosti Telit okořenilo svými designérskými kreacemi známé studio Giugiaro Design. Spousta nových funkcí a displej tak velký jako malá televize. Začíná vás zajímat?
Designérský masochismus: nový mobil Telit

Ve velkém stylu

Odnepaměti překvapují Italové celý svět designem svých produktů. Zatímco jiní jsou konzervativní nebo se bojí neobvyklých tvarů, Italové předvádějí jednu šílenost za druhou.
Očekávanou novinkou, které byla delší dobu na stránkách výrobce jen v obrysech, nyní můžeme spatřit v plné kráse. Přestože je vzhled nového Telitu věcí názoru, jedná se bezesporu o nový přístup k designu multimediálních telefonů. Nám v redakci nejvíce připomíná první průmyslové počítače značky Psion.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Roste konkurence

Detailní parametry nového Telitu nejsou v součastné době k dispozici. Výrobce poskytuje jen základní, blíže nespecifikované technické údaje. Jedno je jasné i bez tabulky, nový model se může honosit obrovským barevným displejem, který dominuje celému telefonu. Tlačítka jsou vzhledem k velikosti telefonu drobná, ale zato přehledná. Multimediální záležitosti obstarává vestavěný digitální fotoaparát a multimediální zprávy MMS. O spojení se světem pak GPRS třídy 8 v konfiguraci 4+1 a bezdrátová technologie Bluetooth. Z dalších útržků pak vyzdvihneme prediktivní vkládání znaků T9, organizační schopnosti a hlasové ovládání.

Až bude produkt finálně představen, přineseme podrobnější informace. Jak se zdá, na jihu roste obstojný konkurent Nokie 7650, Sony Ericsson P800 nebo Panasonicu GD87.

Bližší informace: Telit

Diskuze (2) Další článek: Přečíslování: všechno bude jinak

Témata článku: Design, Sony Ericsson P800, Mobil, Nový mobil


Určitě si přečtěte