Diskuse: jaký mobil se vám líbil nejvíce a jaký naopak nejméně?

Už ani nevím, proč vznikla v redakci diskuse o nejhezčím mobilu, jaký byl kdy vyroben. Udělali jsme proto mezi sebou malou anketu o nejhezčí a zároveň nejošklivější mobil. Chcete vědět, jaké to jsou? Připojte se k nám a napište do diskuse, jaký mobil vede u vás a jaký zcela propadl.
Diskuse: jaký mobil se vám líbil nejvíce a jaký naopak nejméně?

Žhavá diskuse byla ukončena tužkou, papírem a návrhem na tento „článek“. Každý z nás vybral libovolný počet mobilů, které považuje designerské skvosty (nepočítáme mobily, které se ještě neprodávají nebo nejsou určeny pro náš trh). A jaké to jsou?

Poznámka: Odkazy vedou do naší databáze, kde si můžete prohlédnout i obrázky mobilů.

Celkově jsme se shodli na tom, že nejhezčí mobil vůbec byla Nokia 8210. Ostatně, prohlédněte si ji na obrázku vedle jiného „skvostu".

Mobily, které se nám naopak nelíbily, uvádíme nedělené podle členů redakce: Siemens S6, Siemens C10, Philips Fizz, Philips Diga, Motorola d160, Motorola T2288, Nokia 9000 Communicator. Titul nejškaredějšího mobilu vůbec získala Motorola TX770. RIP.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Motorola TX 770 vlevo, Nokia 8210 vpravo. Rozdíl, který vidíte i cítíte ;-)

Nyní by nás zajímalo, jaký mobil (mobily) považujete za nejhezčí vy? Máte nějakého favorita, který vašemi oku lahodí nejvíce? A naopak, kterého mobilu byste se raději ani nedotkli?

Diskuze (216) Další článek: Dvě karty SIM v jednom - novinka od italského výrobce Drin.it

Témata článku: Ostatní, Nokia 6110 Navigator, Nokia 6510, Nokia 8210, Siemens M35i, Siemens S40, Siemens SL45, Mobil, Philips Fizz, Diskuse, Disk

Určitě si přečtěte