Diskuse: používáte více SIM karet najednou?

Každý operátor nabízí něco, kvůli čemu u něj stojí za to zůstat. Můžou to být levné textovky, zajímavá nabídka volných minut či výhodné datování. Kolik SIM karet využíváte? Máte zkušenosti s více operátory?
Diskuse: používáte více SIM karet najednou?

Dnešní sobotní článek věnujeme po dlouhé době další diskusi. Tentokrát jsme vybrali téma, které může trápit mnoho uživatelů mobilních telefonů. Jeden telefon využíváte se SIM kartou operátora X, druhý s konkurenčním operátorem Y. Každý z nich totiž může nabízet něco, kvůli čemu u něj stojí za to zůstat. Ať už jsou to levné textovky, zajímavá nabídka volných minut či výhodné datování - neexistuje ideální operátor, i když jsou o tom někteří skálopevně přesvědčeni.

Můžou se najít i tací, kteří vlastní předplacenou kartu, jež slouží jako doplněk k běžnému tarifu. Někdo má zase firemní mobil s jiným operátorem než ten osobní, záleží totiž na strategii zaměstnavatele. Mnoho SIM karet je už taky několik let pohřbeno v šuplíku. Debata se může rozvinout různými směry, ve finále však zjistíme, že zákazníci našich operátorů se ve většině prolínají.

Diskuse: využíváte více SIM karet najednou? Pokud ano, kolik? Jsou od jednoho operátora nebo využíváte služeb více operátorů? Myslíte, že existuje ideální operátor pro všechny služby? Kolik mobilních telefonů (rozuměj přístrojů) vlastníte?

Diskuze (171) Další článek: Sony Clie PEG-UX50: božský to výtvor

Témata článku: Ostatní, Diskuse, SIM, Disk

Určitě si přečtěte