Dnes vycházejí červencové Mobility

V červencovém čísle Mobilit najdete srovnání komunikátorů a chytrých telefonů na českém trhu, novou mobilní hitparádu, recenze nejnovějších mobilních novinek a kupu dalších článků.
Dnes vycházejí červencové Mobility

Komunikátorů a chytrých telefonů je v Česku konečně tolik, aby se daly postavit vedle sebe a porovnat. Srovnávali jsme téměř stovku parametrů a z celkem devíti mobilních zařízení, které lze do této kategorie produktů zařadit, na první příčku dosáhla Nokia 9210i Communicator.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Textovky vám mohou roztrhnout břicho. Pro inspiraci jsme vybrali nejlepší zábavné textíky, které lze poslat v SMS.

Top 10 je nová mobilní hitparáda. V nultém kole jsme nominovali deset produktů, které se budou ucházet o vaši přízeň a soutěžit o první místa v dalším číslech.

V českých luzích a hájích se opět hodně událo. I když jsme pro novinky mobilních operátorů původně plánovali jen něco přes dvě stránky, „Luhy“ se rozrostly na dvojnásobek.

Klepněte pro větší obrázek

Recenze

První pohledy: Sony Ericsson Z700 je inovovaný model Z7 od Sony, nové Motoroly základní řady C330 však začínají téměř úplně od začátku. Mají nové menu, vícehlasé zvonění a Motorola se dušuje, že cena by nemusela být vyšší než tři tisíce.

Recenze mobilů: velký článek o multimediální Nokii 7650, javový a vzhledem k ceně velmi nadupaný Siemens MT50 (a rovnou i M50, který je funkčně úplně stejný), princezna Nokia 8910 s velmi luxusní cenou, méně známý, ale milý Samsung N600. K tomu komunikátor Siemens SX45.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Další recenze: Eurotel a T-Mobile spolu s Microsoftem připravili služby pro firmy, jejichž zaměstnanci se teď k informacím dostanou odkudkoli a kdykoli. Takže jsme vyzkoušeli, jak se používá Mobilní kancelář. V Maličkostech, rubrice pro testy mobilního příslušenství, jsme používali rádio pro Motoroly, skutečně outdoorové pouzdro do Niagarských vodopádů a nový adaptér pro dvě karty SIM v jednom mobilu. Notebook Acer TravelMate 364 je další inovovaný model známé řady, Ricoh Caplio RR1 digitální fotoaparát, který vypadá úplně jinak než všechny ostatní.

Přehledy

Srovnání všech mobilů na českém trhu a přehled jejich parametrů. Opět jsme připravili několik novinek: Do hodnocení se nyní promítají nové vlastnosti - například vestavěné rádio, přehrávač MP3 nebo fotoaparát. Navíc jsme přidali nové řádky, ve kterých je vidět, jak jsou na tom telefony s funkcemi v různých kategorií: zjistíte z nich, který telefon je dobře vybaven pro telefonování, který si rozumí s posíláním zpráv, organizací času, mobilními daty, který je určen pro zábavu.

Klepněte pro větší obrázek

Užitečné stránky vám poradí: kde koupit, opravit a odblokovat mobil, kde nabízejí příslušenství k telefonům, kde prodávají kapesní počítače, digitální fotoaparáty a další.

Mobility: kdy, kde, za kolik?

Právě teď, ve všech dobrých novinových stáncích a za vcelku slušných 29 Kč nebo 39 Sk. Předplatitelé samozřejmě mají velkou slevu.

Diskuze (122) Další článek: Legend: nová mobilní značka na trhu

Témata článku: Nokia 8910, Samsung N600, Siemens MT50, Červen, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11