Dnes vycházejí lednové Mobility

Hlavním tématem lednového čísla je povinná dvouletá záruka a její důsledky, nabízíme praktický článek o používání Bluetooth, zajímali jsme se o navigační systémy v automobilech.
Dnes vycházejí lednové Mobility

V lednových Mobilitách najdete přesně padesát redakčních stran a už natrvalo zůstáváme u lepšího papíru, který jsme poprvé vyzkoušeli v prosincovém čísle. Bílá je na něm opravdu bílá a obrázky nemají nažloutlý nádech jako dřív. Méně šťastnou zprávou nejspíš bude mírné zdražení časopisu, věřím však, že vás přesvědčíme, že Mobility za 35 Kč, resp. 45 Sk stále stojí.

Klepněte pro větší obrázek

Mírně zdražilo i předplatné, je však výhodnější než dřív. Dvanáct čísel Mobilit a redakční cédéčko získáte za 350 Kč nebo 450 Sk. Dvě čísla jsou tak ve srovnání se stánkovými cenami zdarma.

Klepněte pro větší obrázek

Hlavní témata

Povinná dvouletá záruka. V článku se dočtete, co se konkrétně změnilo z pohledu spotřebitele, odpovíme na nejčastější otázky, které se týkají dvouleté záruky a zmíníme nejdůležitější pasáže novely Občanského zákoníku.

Klepněte pro větší obrázek

Kouzla a čáry s Bluetooth. Bezdrátová technologie Bluetooth je velmi užitečná, práce s ní má však k uživatelské přívětivosti zatím hodně daleko. Když si ale uvědomíte některá pravidla pro Bluetooth komunikaci, která najdete v tomto článku, bude spojování mobilu s počítačem mnohem jednodušší.

Klepněte pro větší obrázek

Navigační systémy v automobilech. Kromě úvodního článku, který vás zasvětí do problematiky navigace v automobilech a vestavěných navigačních systémů, si budete moci přečíst praktické zkušenosti s navigátorem a mapou České republiky ve voze Škoda Superb.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Novinky operátorů: Z českých luhů a hájů

Eurotel: VideoServis, služba WiFi Jet, MMS zpravodajství z hor a další novinky.

Oskar: GSM bankovnictví s Českou spořitelnou, SMS Info přes textové zprávy a další nové služby.

T-Mobile: nové ceny tarifních programů, zpoplatnění SMS z internetu, novinky v hlasové schránce, MMS pro komunikátor MDA, pro firmy: SMS Connect a SMS Analyser, nové služby MobileBoxu, MMS Downloads, zrychlení GPRS a další novinky.

ostatní: webové kamery na mobilu, zprávy ze Slovenska a další.

Recenze

Smartphone Orange SPV: exkluzivní recenze chytrého telefonu s operačním systémem Microsoft Windows Powered Smartphone 2002.

Klepněte pro větší obrázek

Siemens S55: v současnosti funkčně nejlepší mobilní telefon na trhu.

Klepněte pro větší obrázek

Nokia 6610: stylový mobil, za který si ale Nokia nechá zaplatit.

Klepněte pro větší obrázek

Motorola C330: levný telefon s netradičními výměnnými kryty, které kromě vzhledu dokážou změnit i tvar přístroje.

Philips Fisio 620: nenápadný telefon, který za překvapivou cenu nabízí nečekané funkce.

Kapesní počítače Palm Tungsten T a Palm Zire: první pro pokročilé uživatele, druhý za skvělou cenu pro nováčky.

Klepněte pro větší obrázek

Mobilní příslušenství: Bluetooth handsfree Bluespoon, pouzdro na mobil s výměnnými chlopněmi, stojánek na telefon v podobě plyšového medvěda.

Ostatní články

Mobilní servis: odpovědi na nejzajímavější dotazy čtenářů, tipy redakce, rady, které nám posíláte ke zveřejnění.

Sloupky: shareware pro kapesní počítače Palm, vybrané wapové adresy, aplikace v Javě pro mobilní telefony.

Přehled cen za mobilní telefonování: v přehledné tabulce můžete srovnat jednotlivé tarify, zjistíte třeba, zda jsou ceny T-Mobilu ještě konkurenceschopné.

Přehled a srovnání mobilních telefonů: čtyřstránková tabulka s parametry a hodnocením všech mobilních telefonů, které si dnes u nás můžete koupit.

Klepněte pro větší obrázek

Pořadí hitparády Top10: Nokia 7210, Sony Ericsson T68i, Nokia 7650, Sony Ericsson T300, Nokia 3510i, Siemens MT50, Panasonic GD67. Z minulého kola vypadly komunikátory DataPhone/MDA, Motorola T720 a Siemens A50. Nově jsme nominovali Nokii 6610, Motorolu C330 a Siemens S55.

Diskuze (40) Další článek: Recenze Arago Homestation: GSM brána do domu

Témata článku: Motorola C330, Motorola T720, Nokia 3510i, Nokia 6610, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Nokia 7650, Panasonic GD67, Philips Fisio 620, Siemens A50, Siemens MT50, Siemens S55, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i, Mírné zdražení, LED, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70