Dnes vycházejí listopadové Mobility (pošleme vám logo zdarma)

Recenze deseti mobilů, logo zdarma, osm stran navíc … to jsou listopadové Mobility, které právě ode dneška najdete na stáncích.
Dnes vycházejí listopadové Mobility (pošleme vám logo zdarma)

V listopadových Mobilitách najdete nejvíc recenzí mobilních telefonů za celou čtyřletou historii časopisu. Do tohoto čísla se nám sešlo deset nových mobilů a protože jsme většinu chtěli mít na obálce, ženský motiv, který jsme použili v minulých číslech, musel být tentokrát trochu odsunut. Kvůli bohaté nadílce telefonů a dalších článků má časopis oproti standardnímu rozsahu o osm stran navíc.

Klepněte pro větší obrázek

Pošleme vám logo zdarma

Časopis na stánku najdete za standardní cenu 29 Kč, tentokrát v ní však navíc najdete kredit na zaslání loga zdarma na telefony Nokia nebo mobily, které podporují MMS. Vybrali jsme pro vás nejúspěšnější obrázky služby MojeLogo, která pro nás bude loga zasílat:

Klepněte pro větší obrázek

Obrázky, e-maily, partnerské karty

Loga a zvonění jsou také hlavním tématem tohoto čísla. Článek shrnuje možnosti, které máte při posílání obrázků a vyzváněcích melodií pro mobilní telefony. V tabulce najdete odkazy na nejlepší služby, které loga a melodie nabízejí – včetně jejich nabídky a cen.

Klepněte pro větší obrázek

Mobilitky. Nových produktů se tentokrát sešlo tolik, že jsme do dvojstránky museli vybírat – a také vyhazovat.

Klepněte pro větší obrázek

Návod: mobily a e-maily. Vyčerpávající čtyřstránkové téma, se kterým už nikdo nemůže být neúspěšný při nastavování e-mailového prohlížeče v mobilních telefonech. Nečekejte teorii – článek je ryze praktický a najdete v něm konkrétní parametry, které musíte zadat do svých mobilů.

Klepněte pro větší obrázek

Vyplatí se partnerské karty? Byli jsme překvapeni výsledky ankety na MobilManii, že o možnostech tzv. partnerských karet ví jen čtyřicet procent čtenářů. Proto jsme připravili článek, který shrnuje výhody a nevýhody služeb Eurotel Tandem a T-Mobile Partner. V tabulce najdete srovnání s předplacenými kartami obou operátorů.

Novinky operátorů: Z českých luhů a hájů

Eurotel: pojištění mobilu, testovací balíček Start, mobilní hra Duel, služba Go Mobil+, GPRS roaming, dobíjení Go na terminálech Sazky, zprávy od Reuters a z NHL, javové hry a další.

Oskar: speciální edice Oskaret, nová banka pro GSM bankovnictví.

T-Mobile: velké téma o GPRSpeed a GPRSpeed Plus, nový systém výměny bankovních karet SIM, nové země pro GPRS roaming, nové podmínky pro přechod z Twistu na tarif, zjištění ceny taxíku pomocí SMS a další.

A teď mobily

Od Panasonicu GD87 se stále nemohu odtrhnout, věřme, že jej český Panasonic začne prodávat co nejdřív. Mimochodem: vyrábí se u nás v Pardubicích.

Klepněte pro větší obrázek

Siemens S55 byl před čtrnácti dny uveden v New Yorku a umí snad všechno, co by současný mobil měl umět.

Klepněte pro větší obrázek

Nokia 7210 se sice na rozdíl od předchozích dvou telefonů už dávno měla prodávat, zatím si ale můžete jen přečíst čtyřstránkovou recenzi. Co říkáte na naše nové infoboxy? Snažili jsme se je zpřehlednit a zároveň do nich dostat více informací.

Klepněte pro větší obrázek

Sony Ericsson T300 stojí pod deset tisíc, ale při srovnání podle metodiky Mobilit se mezi více než osmdesáti telefony dostal na nečekáné čtvrté místo! T-Mobile k němu za 9 999 Kč ve Twistu rovnou nabízí digitální fotoaparát.

Klepněte pro větší obrázek

Sony Ericsson T600 je telefon, který se na rozdíl od T300 nemůže chlubit funkcemi. Pánové by ale tento mobil rozhodně neměli ukazovat žádné ženě.

Duel komunikátorů Eurotel DataPhone a T-Mobile XDA. Obě zařízení jsou sice téměř shodná, v článku ale najdete také zkušenosti z dlouhodobého používání.

Klepněte pro větší obrázek

Siemens S45i není nový mobil, oproti staršímu modelu nabízí jen málo novinek. Hlavní inovací je jen vestavěný e-mailový prohlížeč, za kterých ale Siemens musíme pochválit.

Do Siemensu C55 výrobce přidal více nových funkcí. Je to malinký vybavený telefon za velmi přijatelnou cenu. Kdybychom nyní dělali srovnání mobilů do šesti tisíc jako v zářijových Mobilitách, ocitl by se zřejmě na prvním místě.

Klepněte pro větší obrázek

Panasonic GD67 byl nakonec prvním mobilem s barevným displejem, který se začal prodávat s cenou pod deset tisíc. Povedl se.

Další recenze

Maličkosti – mobilní příslušenství: značkové sady handsfree Logitech, GPS navigátor pro Nokii 9210, PC karta pro připojení k internetu a bezdrátové síti Nokia D211, Bluetooth adaptér Mitsumi pro USB port, Bluetooth sluchátko Plantronics.

Klepněte pro větší obrázek

Olympus C-4000 Zoom nabízí za cenu jen o málo převyšující dvacet tisíc korun rozlišení čtyři megapixely a všechny funkce, které může amatérský digitální fotograf potřebovat.

Další články

V Mobilním servisu jsme odpověděli na otázky čtenářů a kromě jiného zjistili, co uživatelům nejvíc vadí na Nokii 6310i.

Sloupky: vybrané sharewarové programy pro kapesní počítače Palm a Pocket PC, druhý díl nejlepších her pro Nokii 7650, wapové servery, které se zabývají mobilními telefony, programy pro javové mobily.

Klepněte pro větší obrázek

Přehled parametrů a cen kapesních počítačů, které si u nás v současnosti můžete koupit.

Klepněte pro větší obrázek

Hitparáda Top 10. Trojice na prvních místech zůstává stejná, pořadí na dalších místech žebříčku se ale mění.

Aktuální pořadí: Sony Ericsson T68i, Nokia 7650, Siemens MT50, Sony Ericsson T200, Sagem My X-5, Samsung T100, Eurotel DataPhone a T-Mobile MDA (dříve XDA). V tomto kole vypadl Ericsson R600, Motorola V.66i a Philips Fisio 820.


Zlepšení pro předplatitele Mobilit

Snažili jsme se vyřešit problém s doručováním časopisu předplatitelům, kteří na Mobility v některých případech museli čekat několik dnů. I když ani teď nemůžeme stoprocentně zaručit, že všichni předplatitelé dostanou časopis přesně v den, kdy se objeví na stáncích, situace by měla být nesrovnatelně lepší.

Abychom ověřili, jestli nová služba funguje, rád bych předplatitele Mobilit požádal o zpětnou vazbu. Vpravo na této stránce najdete anketu a až vám přijdou listopadové Mobility, klikněte prosím na příslušnou odpověď.

Pokud máte k Mobilitám nějaké otázky, návrhy, připomínky, nebo vás zajímá něco k článkům v listopadovém čísle, pište buď přímo na můj e-mail nebo do diskuse pod článkem.

Marek Lutonský, šéfredaktor Mobilit

Diskuze (93) Další článek: Alcatel One Touch 715 bude nejspíš až v lednu

Témata článku: Zdarma, Ericsson R600, Eurotel Dataphone III, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Nokia 7650, Panasonic GD67, Philips Fisio 820, Samsung T100, Siemens MT50, Siemens S45i, Siemens S55, Sony Ericsson T200, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T600, Sony Ericsson T68i, Mobil, Listopad, Logo

Určitě si přečtěte