Dnes vycházejí prosincové Mobility: velká soutěž o sto cen

V prosincových Mobilitách najdete recenze šesti nových telefonů, pět tématických článků a obvyklou řadu pravidelných rubrik. Můžete také vyhrát mobilní telefony a další ceny, získat slevu na nákup.
Dnes vycházejí prosincové Mobility: velká soutěž o sto cen

V prosincových Mobilitách najdete články o šesti nových mobilních telefonech, připravili jsme velkou soutěž o sto cen a také novinku: uvnitř časopisu najdete plakát s mobily.

Klepněte pro větší obrázek

Mobilní Vánoce

Nejlepší vánoční dárky. Pro různé skupiny uživatelů jsme vybrali mobilní telefony a další mobilní zařízení, které by pod vánočním stromečkem měly udělat radost. Společně s internetovým obchodem Cybex.cz čtenářům Mobilit nabízíme slevu na nákup.

Klepněte pro větší obrázek

Přehled vánočních akcí mobilních operátorů. Letošní Vánoce jsou ve srovnání s minulými lety trochu chudší, ale i tak se přehled a zhodnocení nabídek mobilních operátorů takřka nevešel do plánovaného rozsahu.

Mobilitky. Nestává se často, že by jeden výrobce svými nově představeným produkty zaplnil celou stranu této obrázkové rubriky. Nokii se to povedlo.

Klepněte pro větší obrázek

Dotované mobily se nevyplatí! Hodně lidí si stále neuvědomuje, že pořízení dotovaného telefonu ve většině případů není výhodné a často ještě prodělají. Zjistili jsme, které telefony za dotovanou cenu mají smysl a které rozhodně nebrat.

Klepněte pro větší obrázek

Mobily pro uživatele s horším zrakem. Lidstvo globálně stárne a výrobci místo pořádných mobilů, na které je vidět, raději vymýšlejí stylové nesmysly. V článku poradíme, jak vybírat mobilní telefon pro slabozraké.

Klonování karet SIM: k čemu je dobré a jak škodí. V každém svém telefonu můžete mít kartu se stejným telefonním číslem, na jedné kartě mohou být třeba všichni tři čeští mobilní operátoři najednou. Klonování karet SIM však není legální ani bezpečné.

Novinky operátorů: z českých luhů a hájů

Eurotel: dopravní zpravodajství v MMS, služba DobijGo funguje v Union Bance, nové podmínky Mobil+

Oskar: zlevnění WAPu, SMS hra Love Hunt, sekce s Javou na WAPu, více bankomatů, nové produkty OskarZóny

T-Mobile: Video MMS, MMS roaming, zjednodušení platby inkasem, nové možností T-Mobile Navigatoru, jak levně k Twistu

Ostatní: Teletip – sázení přes mobil, VideoZóna, problémy s cenou roamingu

Mobilní telefony

Nokia 6800 je telefon s velmi zvláštní konstrukcí, Finové mají odvahu experimentovat. Siemens CL55 se u nás oficiálně neprodává, ale je to zajímavý mobil, který by si to určitě zasloužil.

Klepněte pro větší obrázek

Motorola T720 je první barevný model této značky a musím říct, že se povedl. Při hodnocení funkcí pomocí naší redakční metodiky se dostal do první desítky.

Klepněte pro větší obrázek

Nokia 3510i bude zřejmě první masový telefon s barevným displejem. Konečně u ní nenajdeme takové kompromisy jako u černobílých modelů 3410 a 3510: má GPRS, Javu a plnou podporu MMS.

Klepněte pro větší obrázek

Ačkoli by někdo nad superlevným Siemensem A50 mohl ohrnout nos, pro běžné uživatele to je jeden z nejlepších telefonů, jaké si mohou pořídit. Pokud se telefon používá především na volání a posílání SMS, proč za něj platit víc, než je nutné?

Petr Broža se vyznal ze svých dlouhodobých zkušeností s multimediální Nokií 7650. I když Petr v závěru uznává, že jde asi o nejlepší mobil, který používal, v článku nečekejte samou chválu. Ani nitka nezůstala na Nokii suchá.

Další recenze a články

Maličkosti – mobilní příslušenství: náhlavní soupravy Jabra včetně bluetoothového sluchátka, USB modem pro připojení počítače přes GPRS, čisticí pasta na displeje mobilních telefonů

Klepněte pro větší obrázek

Digitální videokamera JVC GR-DVX 407EG: hezký kousek pro domácnost.

Mobilní servis: odpovědi na otázky čtenářů, rady a tipy.

Jak na internet přes GPRS? Praktický návod pro nastavení kapesních počítačů Pocket PC a Palm.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Sloupky: vybrané sharewarové programy pro kapesní počítače Palm a Pocket PC, nejlepší wapové stránky pro řidiče, javové programy pro mobilní telefony.

Hitparáda Top 10. Nokia 7210 odsunula z první příčky stálici Sony Ericsson T68i. Celkové pořadí mobilů je následující: Nokia 7210, Sony Ericsson T68i, Nokia 7650, Sony Ericsson T300, Siemens MT50, Panasonic GD67, Eurotel DataPhone a T-Mobile MDA. V tomto kole vypadl Sagem My X-5, Samsung SGH-T100 a Sony Ericsson T200.

Diskuze (25) Další článek: Oskarzóna chrlí jednu novinku za druhou

Témata článku: Eurotel Dataphone III, Motorola T720, Nokia 3510i, Nokia 6800, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Nokia 7650, Panasonic GD67, Siemens MT50, Sony Ericsson T200, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i, Barevný model, Masový telefon, Soutěž, Mobil, Sto

Určitě si přečtěte