Dnes vycházejí říjnové Mobility

Invexové vydání Mobilit přináší osm stránek navíc, rozsáhlý přehled parametrů mobilních telefonů, článek o mobilním bankovnictví, elektronické navigaci a srovnání véčkových telefonů.
Dnes vycházejí říjnové Mobility

Klepněte pro větší obrázek

Na úvodních stránkách nových Mobilit se jako obvykle setkáte s novinkami z mobilního světa. V rubrice Mobilitky představíme zajímavá zařízení z celého světa, v Klípcích se dočtete o pozoruhodných mobilních událostech. Nezapomněli jsme ani na První pohledy. V tomto čísle se podíváme na zoubek mobilním telefonům Nokia 1100 a 2300, Sony Ericssonům Z600, Z200 a T230 a Samsungům SGH-X100 a SGH-X600. Do této rubriky řadíme také digitální fotoaparáty, v tomto čísle konkrétně Canon PowerShot A80, Casio EX-Z4, Olympus C-5000 Zoom a Sony DSC-F828.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Přinášíme také nejnovější zprávy Z českých luhů a hájů. Součástí tohoto článku je podrobná tabulka možností multimediálních zpráv MMS u všech českých mobilních operátorů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hlavní témata

Nejkrásnější telefony: Srovnali jsme telefony véčkové konstrukce a zjistili, který je nejlepší. Všechny telefony jsme porovnali podle redakční srovnávací metodiky, vybrali jsme favority v kategorii do deseti tisíc a nad deset tisíc korun. Součástí článku je také tabulka parametrů všech véčkových telefonů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Když nesmí mobil do banky, musí banka do mobilu: Proč a jak používat mobilní bankovnictví? Vyjde vás to levněji než návštěva pobočky? Je to dostatečně bezpečné? Porovnali jsme nabídku všech českých bank, které nabízejí metody přímého bankovnictví. V článku je také tabulka s nabídkou a cenami služeb telefonního bankovnictví všech českých bank.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bez mapy, buzoly, vesel a kormidla: Projeli jsme řádný kus Spojených států bez použití papírové mapy. Veškerou navigaci jsme vyřešili pomocí elektronických přístrojů a v článku vysvětlíme, jak se nám to podařilo.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Mobil za deset let: Podařilo se nám získat unikátní článek z roku 1937. Tehdejší špičkoví odborníci se snažili odhadnout, jak bude vypadat telefonování o deset let později. Se znalostmi současného stavu se můžete pobavit nad tím, které vize se splnily a které ne. (Budete se ale divit!)

Klepněte pro větší obrázek

Recenze mobilních telefonů

Samsung SGH-E700: První véčkový telefon bez antény na českém trhu. Získal od nás redakční ocenění Opravdová mobilita a vyhodnotili jsme ho jako nejlepší véčkový telefon nad deset tisíc (Sony Ericsson Z600 se objevil až po uzávěrce).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nokia N-Gage: Jedná se o zařízení na pomezí mobilního telefonu a herní konzole. Připravili jsme poutavou recenzi a doplnili ji zkušenostmi odborníků na slovo vzatých - redaktorů herního serveru Doupě.cz.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Siemens MC60: Nový mobilní telefon německého výrobce zaujme především neobvyklým rozložením kláves.

Klepněte pro větší obrázek

Alcatel One Touch 735: Vylepšená verze telefonu Alcatel OT 535. Liší se především přítomností digitálního fotoaparátu a neobvyklým kovově-stříbrným vzhledem.

Klepněte pro větší obrázek

Další články

Maličkosti (recenze mobilního příslušenství), Recenze digitálu Minolta Dimage X20, Mobilní servis (nejlepší tipy a triky k mobilům), Wapový sloupek, Javový sloupek apod.

Přehled a srovnání parametrů mobilních telefonů: Komplexní přehled parametrů 86 mobilních telefonů. Telefony jsou řazeny od nejlepšího k horším, snadno tak zjistíte, jak na tom váš telefon je. Přehled parametrů zabírá celkem pět stránek.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek


Pokračování příště ...

Listopadové Mobility se na stáncích objeví ve čtvrtek 6. listopadu. Měsíc listopad se vyznačuje nejen pestrobarevným listím snášejícím se pozvolna k zemi, ale také plískanicemi a studeným počasím, chřipkovými epidemiemi a podobnými nepříjemnostmi. Abyste se všemu nepříjemnému vyhnuli, můžete si Mobility předplatit, nyní dokonce ušetříte dalších sto korun. Zaplatíte-li předplatné včas, najdete ve schránce už listopadové číslo. Na co se v něm můžete těšit?

Předplacené služby od A do Z: Probereme předplacenky ze všech stran. Vybereme, která služba je nejvýhodnější pro jednotlivé typy zákazníků. Přidáme pár užitečných rad, tipů a triků. Samozřejmě nezapomeneme na velmi podrobnou tabulku se všemi možnostmi, podmínkami a cenami.

Nejlepší telefony: Součástí říjnových Mobilit je tabulka parametrů a srovnání mobilních telefonů. Někomu se ale líbí Nokie či Sony Ericssony, někdo dává přednost Alcatelům či Samsungům, jiný zase Motorolám a podobně. Vybereme proto nejlepší mobil každé značky a vzájemně je mezi sebou srovnáme.

Recenze: Do příštího čísla pro vás připravujeme následující recenze mobilních telefonů: Nokia 3100 a snad již také chytrý telefon Nokia 6600, Sony Ericsson Z600, Samsung SGH-E700, Motorola V300 a další produkty.

Katalog mobilů podzim/zima 2003: vychází již 30. října!

Diskuze (22) Další článek: Velké srovnání Sony Ericssonu T610 a T68i: vyplatí se přejít?

Témata článku: Alcatel One Touch 735, Motorola V300, Nokia 1100, Nokia 3100, Nokia 6600, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, Nokia N-Gage, Siemens MC60, Sony Ericsson Z600, Přímé bankovnictví, Nejkrásnější telefon, Stříbrný vzhled, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82