Do premiéry daleko, ale tihle Rusové už prodávají iPhone 12. Jako bonus dostanete krajtu, karbon, nebo diamanty

Přestože mají iPhony 12 do premiéry stále daleko, u ruského výrobce Caviar si je už můžete objednat. Nabídka ale rozhodně nebude pro každého. Caviar je známý použitím drahých materiálů, takže nový iPhone 12 Pro vás i v tom nejlevnějším provedení se zády z krajtí kůže vyjde na šílených 4 390 dolarů (95 000 Kč). Bez daně.

Připlatit si však můžete i za draží verze z karbonu, titanu, aligátoří kůže a dalších drahých materiálů. Vrcholem nabídky je verze z 18karátového zlata, osázená diamanty, která vyjde na šílených 23 380 dolarů (520 tisíc Kč). Připomínám, že ceny se vždy týkají menšího 6,1" modelu v nejnižší paměťové verzi, která by i podle Caviaru měla letos činit 128 GB. Ceny vyšších konfigurací jsou ještě o něco vyšší.

Caviar se drží roky osvědčené strategie, kdy předobjednávky spouští několik týdnů před premiérou. Podoba telefonů je vytvořena podle úniků a informací poskytnutých výrobcům příslušenství, takže prvky telefonu nemusí 100% odpovídat realitě. Důležitá je zde zakázková úprava ze strany Caviaru, která zabere nějaký čas a výrobce si tak chystá předobjednávky s dostatečným předstihem. Do prodeje však půjde až v říjnu, stejně jako v případě Applu.

Zdroj: Caviar

Diskuze (3) Další článek: Grafit nebo kapalina? Samsung Galaxy Note20 nemá chlazení řešeno jednotně

Témata článku: Apple, iPhone, iOS, Bonus, Diamant, Premiéra, Caviar, Zlato, Limitovaná edice, Materiál, Luxus, Apple iPhone 12, Dolar, Kůže, Karbon, Premier


Určitě si přečtěte