Dohodu s Oskarem vám nikdo nevezme!

Podle Všeobecných podmínek Oskara není vyloučeno zrušení tarifního programu Dohoda s Oskarem po uplynutí následujících dvou let. Pokusili jsme se proto zjistit, jaká je budoucnost tohoto tarifu.
Dohodu s Oskarem vám nikdo nevezme!

V diskusi vyvolané krátkou zprávou o zkrácení smluvního úvazku u tarifu Dohoda s Oskarem neustále řešíte, zda bude Dohoda zrušena po 31. prosinci roku 2003; ve Všeobecných podmínách Oskara je totiž tato možnost zakotvena a Oskar si tak vytváří zadní vrátka.

Abych předešel všech dohadům, požádal jsem o vyjádření Igora Přerovského, tiskového mluvčího Oskara:

„Tarif Dohoda s Oskarem představuje standardní součást Oskarovy nabídky paušálních služeb. Je to jediný paušální program v Oskarově nabídce, který předpokládá uzavření písemné smlouvy. Smlouvy uzavřené po 1. lednu letošního roku se již nebudou podepisovat na tři roky, jako tomu bylo do konce loňského roku, ale jen na dva. K této úpravě dochází především na základě poptávky zákazníků.

Dohoda s Oskarem je v současnosti nejvýhodnější tarif na českém trhu. Zkrácení délky smlouvy pro tento tarif je pak další dobrá zpráva pro všechny uživatele mobilních telefonů, kteří chtějí výhodně volat a zasílat SMS, avšak nechtějí uzavírat dlouhodobé závazky. Stávající i budoucí uživatelé Dohody s Oskarem nemusí mít obavu ze zrušení tohoto tarifu. 

U Dohody s Oskarem se platí měsíční paušál 577,5 Kč (včetně DPH). Za tuto částku získává zákazník 300 minut zdarma, z toho 210 z nich ve špičce (8-18 hodin v pondělí až pátek) a 90 mimo špičku. Posílání SMS v síti Oskar zde stojí pouhých 0,53 Kč, textovka do jiných sítí vyjde na 1,58 Kč.“

Z vyjádření je jasné, že Oskar nebude rušit Dohodu těm, kteří si ji stihnou aktivovat do konce roku 2003. To, zda bude Dohoda nabízena zákazníkům i poté, nemá podle Oskara zatím smysl nijak komentovat, protože „vzhledem k velké dynamice rozvoje českého trhu mobilních komunikací je velmi obtížné říci, jaké tarify budou v Oskarově nabíce za 2 roky,“ dodal Igor Přerovský.

A co si budoucnosti tarifu Dohoda s Oskarem myslíte vy?

 

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39