Dohodu s Oskarem vám nikdo nevezme!

Podle Všeobecných podmínek Oskara není vyloučeno zrušení tarifního programu Dohoda s Oskarem po uplynutí následujících dvou let. Pokusili jsme se proto zjistit, jaká je budoucnost tohoto tarifu.
Dohodu s Oskarem vám nikdo nevezme!

V diskusi vyvolané krátkou zprávou o zkrácení smluvního úvazku u tarifu Dohoda s Oskarem neustále řešíte, zda bude Dohoda zrušena po 31. prosinci roku 2003; ve Všeobecných podmínách Oskara je totiž tato možnost zakotvena a Oskar si tak vytváří zadní vrátka.

Abych předešel všech dohadům, požádal jsem o vyjádření Igora Přerovského, tiskového mluvčího Oskara:

„Tarif Dohoda s Oskarem představuje standardní součást Oskarovy nabídky paušálních služeb. Je to jediný paušální program v Oskarově nabídce, který předpokládá uzavření písemné smlouvy. Smlouvy uzavřené po 1. lednu letošního roku se již nebudou podepisovat na tři roky, jako tomu bylo do konce loňského roku, ale jen na dva. K této úpravě dochází především na základě poptávky zákazníků.

Dohoda s Oskarem je v současnosti nejvýhodnější tarif na českém trhu. Zkrácení délky smlouvy pro tento tarif je pak další dobrá zpráva pro všechny uživatele mobilních telefonů, kteří chtějí výhodně volat a zasílat SMS, avšak nechtějí uzavírat dlouhodobé závazky. Stávající i budoucí uživatelé Dohody s Oskarem nemusí mít obavu ze zrušení tohoto tarifu. 

U Dohody s Oskarem se platí měsíční paušál 577,5 Kč (včetně DPH). Za tuto částku získává zákazník 300 minut zdarma, z toho 210 z nich ve špičce (8-18 hodin v pondělí až pátek) a 90 mimo špičku. Posílání SMS v síti Oskar zde stojí pouhých 0,53 Kč, textovka do jiných sítí vyjde na 1,58 Kč.“

Z vyjádření je jasné, že Oskar nebude rušit Dohodu těm, kteří si ji stihnou aktivovat do konce roku 2003. To, zda bude Dohoda nabízena zákazníkům i poté, nemá podle Oskara zatím smysl nijak komentovat, protože „vzhledem k velké dynamice rozvoje českého trhu mobilních komunikací je velmi obtížné říci, jaké tarify budou v Oskarově nabíce za 2 roky,“ dodal Igor Přerovský.

A co si budoucnosti tarifu Dohoda s Oskarem myslíte vy?

 

Diskuze (61) Další článek: Nové mobily z kuchyně italského výrobce Drin.it

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar

Určitě si přečtěte