Dorazil přemožitel chytrých Nokií (ceník)

Samsung i8510 Innov8 jde na trh, chystá se opomíjená Motorola ZN5 a Vánoce stihe i Xperia. Máme nové bazarové ceny.
Dorazil přemožitel chytrých Nokií (ceník)
Kapitoly článku

V prosinci se na pultech prodejen objeví jedna novinka, kterou už jsme tu před Vánoci ani moc nečekali, a hned několik kousků, na které jsme téměř zapomněli. V prvním případě jde samozřejmě o komunikátor HTC Venus neboli Sony Ericsson Xperia X1, na který čekáme už od února a další měsíc nebudeme muset čekat ještě jen díky T-Mobilu, který ji začal nabízet za nemalý pěníz. Ze slev nás zaujala sedmisetkorunová u LG KM380 a o stovku nižší u symbianového Samsungu i560. Oba díky tomu koupíte velmi výhodně. Jeden kolega tohoto Samsungu je navíc jednou ze zapomenutých novinek, které přišly na trh.

Volný prodej

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Samsung i8510 by se u nás oficiálně měl začít prodávat už tento týden a je na co se těšit. Jde o druhý osmimegapixelový mobil na trhu a především nejlépe vybavený symbianový smartphone, což je v konkurenci desítek Nokií pozoruhodné. Dále se chystá levná multimediální Motorola Rokr EM25 s konektorem 3,5mm jack a Zine ZN5 s 5MPx fotoaparátem pyšnícím se snímačem od Kodaku. Kvalita jejích snímků však podle dostupných informací zůstala za očekáváním. Posledními novinkami jsou teprve nedávno představený Samsung S3030 určený dětem a televizní LG KB770, které už dříve začal prodávat T-Mobile.

O2

O2 v prosinci nenabízí nic nového, zato vyřadil Samsung J700 a Blackberry 8820. O necelé dva tisíce zlevnil HTC Touch Cruise, které se již volně neprodává, o čtyři stovky pak kolegu - Touch Diamond. Motorola U9 si polepšila o 7 stovek, několik ostatních modelů o stovku nebo dvě. Zdražení obou verzí iPhonu o necelou tisícovku si vysvětlujeme jako předvánoční snahu znevýhodnit koupi tohoto přístroje bez tarifu nebo na tom aspoň více vydělat.

Podrobný přehled prosincové nabídky O2

T-Mobile

Klepněte pro větší obrázek

T-Mobile sice ponechal ceny všech telefonů na stejné úrovni jako před měsícem, přesto nás v prosinci úplně nezklamal. Uvedl na trh totiž mimořádně očekávanou Xperii, byť za cenu, která možná zamotá hlavu nedočkavcům, rozhodně ale ne našemu systému hodnocení cen. 18 tisíc je opravdu příliš a jde o cenu, ze které čiší rukopis operátora. Nechcete-li prohloupit, počkejte si, až se Xperia začne prodávat volně za nějakých 15 až 16 tisíc.

Podrobný přehled prosincové nabídky T-Mobile

Vodafone

Klepněte pro větší obrázek

Ani v nabídce Vodafonu se to v prosinci novinkami ani slevami zrovna nehemží. Operátor prodává jediný nový kousek, LG KB770 s přijímačem digitální televize. Jeho jen o pár měsíců starší sourozenec, LG HB620T zlevnil o 1 600 korun. Zlevnil také brandovaný Číňan, Vodafone 533 - o 4 stovky. Poslední změnou je ukončení prodeje komunikátoru HTC Tytn II.

Témata článku: HTC, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Operátoři, Smartphony, O2, T-Mobile, Ceník, Blackberry 8820, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Cruise, HTC Touch Diamond, HTC Touch Viva, HTC Tytn, HTC Tytn II, LG HB620T, LG KB770, LG KM380, Mivvy Music, Mivvy Music+, Motorola Razr2 V8, Motorola Rizr Z10

Určitě si přečtěte